Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.06.13, 04:17   #5
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Erdoğan: Birkaç Gün İçerisinde Normale Döner

Baştan sona kadar edebiyat be bu adam, yaptıkları ve söyledikleri birbirini tutmuyor. Adalet mi ? Güldürmesin biri beni.

Başbakanınızı da alın gidin kafanıza, zihniyetinize uygun yerlere. İnsanların yaşadığı ülkeyi bozmayın !

Sözde müslümanların halini merak ediyorum Allah katında ! Çok çekeceğiniz var sizin çoook ...

Tayyip bile kurtaramayacak sizi. Hani kendini Firavun gibi zannediyor ya, Allah' a şirk koşuyor, keyfi için ezanları geciktiriyor ! Cami çıkışı yalaka medyasının kameramanlarını çekime çağırıyor ...

Madem bu kadar müslümanlar; Obamayla, İsraille ne diye sıkı fıkılar ?? Cevap versinler.

İran' nın bir kanalı olan Nasr Tv' nin, Türkiye kanallarının yapmaya cesaret edemediği gerçekleri anlatan videosu. 6dakikanızı alacak. Linki buraya kopyalıyorum, eğer beceremezsem bildirin, eklemenin yolunu bulayım.

https://www.facebook.com/photo.php?v=583730211674849

Elin İranlıları kadar akıllı olamayacaksınız !!!
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.