Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.06.13, 11:58   #14
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Memurlar Yarın İş Bırakıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 33 Kurşun Mesajı göster
Hukukun temel prensiplerindendir...İdda ispata muhtaçtır..Bu sebeple iddia eden ispatlada mükelleftir...

Tarihi süreçlerde de bu böyleydi, her hareket kendisini meşrulaştırmak ister ve bu yolda yaptığı ve yapacağı her şeyi mübah sayar...

Koskoca bir teşkilata suç isnat edliyor, dayanak ne? Bu senaryolar 28 Şubat döneminde de denenmişti, bir çok olayın senaristlerce yazılıp figüranlara sahneletildiğini izledik bu ülkede...

Evet artık bu ülke elitist bürokrasi ve azınlığın dayatmalarına boyun eğmeyecek...

Açık yüreklilik ve samimiyetle belirtmek istiyorum, ben ne akp liyim, nede gönüldaşı...

Sizler nasıl bu hükümete ve başbakana karşı iseniz, bende aynı oranda seçkinci ve dayatmacılara karşıyım...

Aslında benim serdede var anarşistlik
Buyurun cevap verin,
Sağduyulu ve vicdanlı bir yazı olmuş, teşekkür ederim sevgili kardeşim
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla