Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.06.13, 12:00   #15
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Memurlar Yarın İş Bırakıyor

Yine de anlamayacaksınız ama sadece Saygı Öztürk'ün bugünkü yazısından bir paragraf paylaşıp çıkayım ben.

Alıntı:
O polisleri AKP iktidarı aldı. AKP hükümetleri döneminde polis sayısı 120 binden 250 bine çıkarıldı. Bu yıl da 10 bin civarında polis alınacak. Ancak gelişen olaylar nedeniyle bu sayı katlanabilir. Emniyet Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi de buna göre hazırlık yapıyor. Yeni mezun polislerin yüzde 85’i Çevik Kuvvet Polisi olarak görevlendirilir. Bugün, Çevik Kuvvet’te görev yapan polislerin tamamına yakını AKP döneminde alınan polislerden oluşuyor. Bunlar arasında devletin polisi olmak için çaba gösterenler de var. Ancak polisin bir yanda hükümetin, bir yanda cemaatin baskısı altında olduğunu da çalışanlardan öğreniyorum.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.