Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.06.13, 13:27   #26
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131113
Aldığı Teşekkür: 42541
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Memurlar Yarın İş Bırakıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 33 Kurşun Mesajı göster
Aynı şeyi bende düşünüyorum, yani at gözlüğü olayını ama ifade etmekten imtina ediyorum...Çünkü insanlara böyle bir ifade de bulunulmasını insanlık anlayışıma ters buluyorum..

Zamanında bizde meydanlarda kavgalar ettik...Meydan psikolojisini iyi biliriz...Kalabalıkların, yönlendirilmeye ne kadar müsait olduğunu...Sğımızda solumuzda arkadaşlarımızı kaybettik..

Neyse; kimsenin eylemime karşı değiliz... Legalde olsa illegalde olsa insanlar eylem yapar ve yapacaktır...

Emin olunmalı ki, olayları takip ediyoruz...
Evet hatirlaniyor, Subaylari sokaklarda yakalayip Kafalarini kesip, Kaziklara takma gibi!.

O zamanki Cübbelilere Polis Elbisesi giydirmekle, hakli olduklarinimi söylemek istiyorsun simdi?.

Tarihten ögrenmis bir Halk, baska sahislarin Bayraklarinla yürüyüse katilmak istediginde, neden bu Halk onlarada dur dedi!.

Sancakli buraya giremezsiniz diye, bunlarin önüne cikti?.

CHP bile Mitingine son verip, sadece Bedeninle bir ara gözüktü meydanda.

Ama Polis elbiselerine Tayyip tarafindan sokulmus Cübbeliler, simdilik Terörü yaparken anlasilan bu Gercegi daha halen kavramamissiniz.

Hangi Programlari seyrediyorsunuz, halen anlamis degilim.

Burada 24 Saat Halk Tv´de yayin yapiyor.

Bunlarda Para kazanmasi lazim, ara sira aralik verip, Reklamlarini yeniden veriyor.

Böylelikle Helal paa kazanip, Ekmegi yiyorlar.

Türkün Mali satilipta, yanlis haber yayan Medyalar, halen Tayyibin pesinde.

580 Milyona Döviz Türkiyeye getirdim diye aviz aviz bagiran, 2,5 Bilyona satilirken, buda ayni maldi, neden Halkina 2 Bilyon zarar yaptigini aciklamadi?.

Buna ne kadar Kömür alina bilinirdi, haberin varmi?.

Türkiyenin bütün evsizlerine yeni ev yapilirdi bu parayla, daha dogrusu, Türkiye halkinin 50% yeni ev yapilabilirdi bu Parayla, Hesabini kendim zamaninda yapmisti.

Istersen sende hesabini yapabilirsin tabiki.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla