Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.06.13, 20:56   #27
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Memurlar Yarın İş Bırakıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Demiştim.

Alamadığım cevap için Eyvallah...
Verebilecek cevapları olsa alırdın zaten.

Kim ne cevap verebilecek? Utanmadan meydanlar ve ara sokaklarda ne kadar mobese kamerası varsa kapatıp, akıllarınca polis zulmü, tahribatı ve saldırganlığını gizleyeceklerini sandılar... Taksim alanı ve civarında cep telefonlarını engellediler... Ama halkı da kendileri gibi zeka yoksunu sanmışlardı. Onların kapattıkları kameralar yerine halk kendi kameralarını ve cep telefonlarını kullanarak o faşizan polis zulmünü millete gösterdi.

İşte gördük o suçu engelleyecek olanların nasul suç makineleri gibi çalıştıklarını. Kadın evinin balkonunda Ankara Bestekar sokakta sağa sola gaz bombası atan polislerden ''artık atmayın, burda hastalar var, astımlılar var'' diye rica ediyor, polisler ise dönüp hasta olan eve gaz bombası sıkıyor... İstanbul Beşiktaş' ta halk gece evinde uyuyor, polisler birinci katın camına gaz bombası tüfeğini uzatıp, camdan içeri bombayı atıyor ve yetinmeyip bir de bodrum katının camından uyuyan insanların evinin içine sıkıyorlar... İşte İzmir de sahilde oturan kızlara yapıkları... Say say bitmez! Hangisini anlatacağız? Artık o utanmaz medya bile göstermeye başladı günlerdir nasıl bir polis zulmü ve terörü yaşandığını.

Gördük işte... Vali diyor ki ''sivil görev yapan polislere üzerinde polis yazan üstlükler dağıttık demek ki giymemişler'' Evet ha; işe bakın... Ellerinde demir çubuklar, çivili sopalar, aralarında kadın polislerde var ve sivil polislerin bazıları maskeli! Ben maskeli provakatör çok gördüm de maskeli polisi ilk bu AKP iktidarında gördüm. Yapacakları da zaten sivil polislik değil, cemaat ve iktidar adına masum insanları dövmek ve bir de ortalıkta tahribat yapıp sonra suçu göstericilerin üzerine atmak...

Ve şimdi birileri kalkıyor, bu zulmü yumuşak göstermeye ve hatta haklı çıkarmaya çalışıyor...

Biz o polislerin çoğunun iktidar ve cemaat kadrosu olduğunu ve amaçlarının da vatandaşı değil, iktidar ve cemaati korumak olduğunu biliyoruz. Kimse kalkıp aksini anlatma gafletinde bulunmasın!