Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.06.13, 21:56   #19
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32337
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bu Direnişin Lideri Kim?

Bu direnişin lideri "İnsan"dır bana göre.. O insan ki kendi karşıt fikirli olan bir benzerinle kucaklaşmasını bilmiştir.

Devletin ve devletleri yöneten guruhlar bu tabloyu kesinlikle hazmedemezler. Çünkü onlar yıllarca insanı; tuttukları takımdan, dinledikleri müziklere, savundukları düşüncelere kadar çok keskin bir kutupta ayırma amacı gütmekteydiler.

Bugün o plan bozuldu. Bugün tüm renkler karıştı ve tek bir renk oldu..

Bu mesaj gücü elinde tutanların öyle zoruna gitti ki artık hesapları sil baştan yapmak zorunda kaldılar.

Bugün uyanışın, birlik olmanın, özgürlüğün ilk tohumları atıldı. Bu böyle kalmayacaktır bilesiniz.

Gerisi çığ gibi gelecektir..

Sistem bunu engellemeye çalışacaktır tüm gücüyle, bana inanmıyorsanız sonraki zamanlarda medyada düşecek haberlerde bunları göreceksiniz..kutuplaşmaların artması için çok keskin haberler çıkacak, servis edilecek.

Subutay.. dostum..

Beni mahcup ediyorsun. Yıllardır kuru olan gözlerimden yaş mı akıtmaya çalışıyorsun anlamadım ki

Aslında;
Ben hiçbirşey yapmadım dostum.. Ben burda kös kös oturan, dandik paramın ve işimin peşine düşerek başta sana, bu forumdan eyleme katılan arkadaşlara karşı mahcup oldum, onları yalnız bıraktım.

Yaptıklarım sadece vicdanımı rahatlatmaya çalışmam yüzündendir. Bu yüzden bu kadar kastım evet..

Kutlu olsun o cesur yüreklere..

Kahrolsun faşizm!!

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.