Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.06.13, 14:35   #32
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131148
Aldığı Teşekkür: 42573
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Memurlar Yarın İş Bırakıyor

Bundan hic kuskun olmasin, selamimi kestigim insanindan yorumunu okuyorum.

Türkcemin bir taraftan kit olmasinla beraber, acaba yanlismi anladim diye, sadece bir sefer degil bir kac sefer okuyorum.

Yazdigim yorumlarda bazen yanlis anlasildigi icin, bunu Özeldende, hal ediyoruz.

Sadece bu birkac gün icinde belki Dört yanlis anlasilma vardi, özelden hal ettik.

Bunda hic kuskun olmasin, kulaklarimiz her zaman aciktir.

Ayni Zamanda gözlerimizide acik, Gercek provokatörlerin kimler oldugunada bakiyoruz.

Yas Ilerledikcenede, acaba bu Vahsetin nereden bu kadar büyüdügüne bakmaya calisiyoruz.

Simdiye kadar Provakötörlerin hangi köseden geldigi belli, Orada yolda yavuklusunla yürüyen sahislara, Bibergazi sikanlar.

Benliklerini saklamak icinde, Kasklarindaki numaralari kapamislar.
Bunlari göremedinmi?.

Kendim zamaninda Öyle zamanlar yasamistimki, yolda Askeriye Ordu evin önünde Horozlanan Polisi, daha sonra sorguya cekmistium.

Ondan sonra tarihlerde, Kahvenin önünden gecerken iceriye buyurmustu beni, beraber Cay ictik.

Izine 1998´de geldigimdede, en azindan 80 kisinin arasinda, Polise tehdit etmistim.

Burada kendim saka anlamam.

5 metre arabalarini Sehir disina cikartamazlar diye benle konu acan Polisler, yaraliya ulasabilmem icin sonra, arabasini cektiler.

Oaradaki Polislerde, su yaralinin verdigi vergilerle ekmeklerini evlerine tasiyorlardi, nasil saygisizlik yapipta 5 Metre konusu cikartabilirlerdi!.

Her Insanin Boyun Borcu olmasi lazim Böyle Hareketler.

Polis onun bunun Mali degil.

Oda Kanunlari görmesi lazim.

Hangi kanunda, masum halka zulüm yapmak yazar?.

Dinine düskün oldugun icin, baska bir yerde yazmistim, belki gözünden kacmistir?.

Garibin DUALARI Makbule gecer.

Bir Gün Onlarda Satilamayan Yargicin önüne gelecekler, Kefenin Cebi yoktur, AKP´liler Kefene bile Sakli Cep dikmis olsalar bile!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla