Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.06.13, 14:12   #1
Seda Deniz
Üye

Seda Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 102
Aldığı Teşekkür: 150
Rep Derecesi : Seda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Merhabalar (Seda Deniz)

Merhabalar...

Bugün nette, Atamızın fotoğraflarını ararken tanıştım sizinle, bir göz attım ki, bu forum tam da bana göre biçilmiş bir kaftan. Ciddi anlamda çok kaliteli, çok profosyonelce ve de çok gerçekçe paylaşımlar ve görseller mevcut..

Adım Seda, 30 yaşındayım,dünya güzeli bir prenses ile yakışıklı bir prensin annesiyim... Özel bir bankada müşteri temsilcisi olarak çalışmaktayım... Kendi çapımda bir doğasever ve koyu bir hayvan hakları savunucuyum.
(Yarışmacı arkadaşlara başarılar dileyesim geldi ama tutuyorum kendimi)

TÜRK olmayı onur, ATATÜRK’çü olmayı gurur sayan, bol yıldızlı değil, AY YILDIZ’lı bayrak altında saf tutan bir Atatürk evladıyım.Tam anlamı ile bir Cumhuriyet aşığıyım. Herkesin fikrine, zikrine sonsuz saygım vardır ama değerlerime yapılan hakaret yada saldırı durumlarında, babamı bile tanımayabilirim.

Şunu da belirtmek isterim ki,yüce dinimiz İslam hiçbir kimsenin, grubun, kuruluşun ya da partinin tekelinde değildir. Elhamdülillah hepimizi müminiz, elinde Kuran-ı Kerim olan hiçbir müslümanın bir başkasının liderliğine ihtiyacı yoktur, din istismarı yapanlara alet olmayı son derece gereksiz görüyorum ve bu gibi şahıs ve zümrelerden nefret ediyorum...

Vesselam ben buyum işte.. Nette bu güzel foruma denk geldiğimde, hiç düşünmeden, tereddüt etmeden katıldım aranıza, tabii ki kabul buyurursanız....