Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.06.13, 14:47   #6
Seda Deniz
Üye

Seda Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 102
Aldığı Teşekkür: 150
Rep Derecesi : Seda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Merhabalar... (Seda Deniz)

Teşekkür ediyorum hepinize..Elbette ki Real, çocuk yetiştirmek,onlara gereken edebi,adabı ve eğitimi vermek biz ebeveynleri baş görevi.Bu konuda naçizane elimden geleni yapıyorum..Ülkemizin,aklı selim,bilgili,başarılı,boyun eğmeyen ve bastığı yeri inleten gençlere ihtiyacı var...Ufacık da olsa bir katkım olursa,ne mutlu bana...
Bu arada ilk kez bu kadar geniş başlıklara ve arşive sahip bir forum ile karşılaştım ben..Zaten ilk ve tek forum üyeliğim henüz ama gözatmışlığım vardı çoğuna..Nereye,hangi başlığa,hangi yoruma bakacağımı şaşırdım inanın.Hepinizin emeklerinize,güzel yüreklerinize sağlık...