Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.06.13, 15:11   #9
Seda Deniz
Üye

Seda Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 102
Aldığı Teşekkür: 150
Rep Derecesi : Seda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerdeSeda Deniz Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kardeşimin Hikâyesi | Zülfü Livaneli

Zülfü Livanelinin her eserinin sonunda aynı duyguyu yaşıyorum ben...Tamam olay burda bitmiştir,bundan daha güzeli kaleme alınamaz,olamaz diyorum ama bir bakıyorum ki yeni bir kitap,yeni bir heyecan...Ben de yine aynı kısırdöngü...Kalemine,yüreğine,emeğine sağlık Livaneli'nin.Tek kelime ile mükemmel ötesi bir başyapıt.
Efruz,İl Halk Kütüphanelerinde Zülfü Livanelinin bütün eserlerini bulabilirsin,sansür uygulanmayan ender yazarlarımızdan çünkü Ben de artık kitaba bütçe ayıramayınca,kütüphane olayına girdim ki çok da iyi etmişim....