Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.06.13, 15:25   #1
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi, yarın Sözcü'yle birlikte bedava...

Arkadaşlar, forumumuzda reklam vermek yasak. Fakat Sözcü Gazetesi ile ilgili olan ister haber olsun, ister reklam olsun her türlü şeyi yayınlamayı ben boynumun borcu olarak görüyorum.

Sözcü gazetesini almayan arkadaşlarımızın yarın özellikle Sözcü'yü alarak, bir nebze de olsun katkıda bulunup destek vermesini rica ediyorum.

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi, yarın Sözcü'yle birlikte bedava...

Türkiye “Gezi Parkı Direnişi”nde 11′inci güne girdi… Başbakan Erdoğan’ın ülkeyi geren konuşmalarına devam etmesi ve geri adım atmaması, Türkiye’de büyük bir hassasiyet yarattı. Direnişe katılanlar ellerinde Türk Bayrakları ve Atatürk posterleriyle demokratik haklarını kullanmaya devam ediyor.

Sözcü Gazetesi, yarın herkese ücretsiz olarak Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’ni veriyor. Özel kuşe kağıda basılı hitabeyi bayinizden istemeyi ve hatta gazetenizi bugünden ayırmayı unutmayın… İşte o poster…

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.