Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.06.13, 23:45   #24
C.Doğan
Uzman Üye

C.Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 29662
Aldığı Teşekkür: 5946
Rep Derecesi : C.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura about
Ruh Halim: Cok Yorgun
Smile Cevap: Kilonuz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Seda Deniz Mesajı göster
Size ısrarla Dukan diyetini tavsiye ediyorum o halde..Diyet bile değil,beslenme programı aslında...Sadece spor ile olmuyor zayıflama işi...63 günde 16 kg.verip,diyete bağlı koruma programı ile geri almamışlığım mevcuttur.

Tabii sabahları yarım limon suyu ve bir tatlı bal karışımını yaklaşık 350 cc. ılık suyla aç karnına içiyorum.

Devamında bir tane haşlanmış yumurta, bir tane şekersiz nestcafe, su. Salona gidiyorum. Yaklaşık bir saatlik, 12 istasyonla çalışmayı bitiriyorum.
Beş dakika içinde evde oluyorum. Sadece bol su içerek yaklaşık yarım saat vücudumu dinlendiriyorum. Sonra kısa süreli uyku. Hafif yemek vb.

Tabii spor salonuna başladığımdan bu yana yaklaşık spor ve beslenme düzeni bu. Ben de bir kaç diyet proğramı var. Ama hiçbirisini tamamıyla uygulamaya başlamadım.

İlgin için teşekkür ederim Seda Deniz. Dukan diyeti nedir, nerede bulurum, bilgi verirsen sevinirim.