Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.06.13, 11:54   #178
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Boray Mesajı göster
Arkadaşlar eşcinsellik bir yönelim değil genetik bozukluktur. Doğuştan meydana gelir. Bir hastalıktır. Bunu aşağılamak için asla söylemiyorum. Onlar eşcinselliği seçmiyorlar. Eşcinsellik onları seçiyor.
Yonelım degıl genetik bozukluktur diyorsunuz. Peki, olabilir. Kanitlar misiniz? Tip bilimi bunun dogal bir yonelim oldugunu ve hastalik olmadigini soyluyor. Siz ise tersini soyluyorsunuz. O halde bu sonuca bir bilimsel calisma ile ulasip bunu kanitlamis, tipta cigir acmissiniz demektir. O cigiri bizlere sunar misiniz ? En azindan bozuk olan genlerim hangisiyse duzelttirmek, mutlu bir yuva kurmak ve asagilanmadigim bir hayat yasamak istiyorum. Bu benim hakkim, oyle degil mi ?
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.