Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.06.13, 17:10   #179
Boray
Gerçek Üye

Boray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 109
Ettiği Teşekkür: 407
Aldığı Teşekkür: 3102
Rep Derecesi : Boray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Bulutlarda
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ozgurluk Mesajı göster
Yonelım degıl genetik bozukluktur diyorsunuz. Peki, olabilir. Kanitlar misiniz? Tip bilimi bunun dogal bir yonelim oldugunu ve hastalik olmadigini soyluyor. Siz ise tersini soyluyorsunuz. O halde bu sonuca bir bilimsel calisma ile ulasip bunu kanitlamis, tipta cigir acmissiniz demektir. O cigiri bizlere sunar misiniz ? En azindan bozuk olan genlerim hangisiyse duzelttirmek, mutlu bir yuva kurmak ve asagilanmadigim bir hayat yasamak istiyorum. Bu benim hakkim, oyle degil mi ?
Ben homofobik biri değilim. Önce burada bir anlaşalım. Eşcinsellerin hakkını hepinizden önce ben savunurum buna emin ol.

Benim demek istediğim doğuştan insanlardaki genetik bozukluğun sonucunda eşcinsellik meydana geliyor. Bu nedenle insanlar doğuştan bu yana eşcinsel olabiliyorlar. Ben bunu demek istedim size. Ha dediklerim ne kadar doğru? Herhangi bir kesinliği yok. Ama yönelim olduğuna dair de kesin kanıtlanmış bir şey yok. Tamamiyle inandığım birinci doğru olan bilim bunu zamanla gösterecektir.

Ayrıldığımız tek nokta sanırım bu. Yönelim mi? Genetik bozukluk mu? O nedenle beni tamamiyle yanlış anladınız.
Boray isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Boray'in Mesajına Teşekkür Etti