Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.06.13, 22:42   #23
No Pasaran
« Çapulcu »

No Pasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 197
Ettiği Teşekkür: 1866
Aldığı Teşekkür: 4393
Rep Derecesi : No Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura about
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Siyasi Görüşünüze Ne Kadar Bağlısınız?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cliff Durden Mesajı göster
Siyasi görüşüne bağlı olabilmen için senin siyasi görüşünün ülkede hakim olması gerekir.. Örneğin bir sosyalistin şu anki konjonktürde siytasi görüşüne tamamen bağlı kalmasını beklemeniz gerizekalılık olur.. Bu gerizekalılık da gerizekalıca bir cümlede vücut bulur.. Örneğin bu vücut bulma hali şu şekilde tezahür eder ''Yhaaa ağğğbii kızza baaqq!! Sosiyalişşştim diioo ammmmaa ayağındha konvérss var yhaa eheehehehe''

Umarım anlatabildim.
Ben sosyalistim. Düşüncemin ülkede hakim olup olmaması önemli değil. Davamın haklı olduğuna inanıyorum ve arkasındayım. Bu benim için yeterli. Siz güç neredeyse oraya yamanmaya devam edin. Bulunduğunuz kabın şeklini almaktan öteye gidemezsiniz. Lastik gibi, nereye çekilirseniz oraya. Bunun için de insanın sağlam bir midesi olması gerekir. Elbette savunduğunuz bu duruma gerizekalılık denmez. Oportünizm denebilir. Bugün muhafazakar demokrat yarın sosyal demokrat. Ertesi gün komünist.