Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.06.13, 17:14   #10
Evrim
Tam Üye

Evrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 31
Ettiği Teşekkür: 558
Aldığı Teşekkür: 2020
Rep Derecesi : Evrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Emniyet Genel Müdürlüğü'nden Flaş Açıklama

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İmge Mesajı göster

"Polis, tüm vatandaşların polisi olarak görev yapmaya devam edecek"

Emniyet Genel Müdürlüğü, polisin her zaman profesyonelliğini koruyarak, hiçbir kitle, grup veya partinin değil tüm vatandaşların polisi olarak görev yapmaya devam edeceğini bildirdi.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, emniyet teşkilatının görevlerini hukuk kurallarına ve tarafsızlık ilkesine bağlı kalarak en iyi şekilde yürütme çabasında olduğu belirtildi.

Polisin, kanunların uygulayıcısı olarak kimi zaman vatandaşla karşı karşıya kalabildiği anlatılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Ancak personelimiz, her zaman profesyonelliğini koruyarak, hiçbir kitle, grup veya partinin değil tüm vatandaşımızın polisi olarak görev yapmaya devam edecektir. Daha önce de CHP Milletvekili Levent Gök’ün polisimize, bulunduğu makama yakışmayan şekilde ki hakareti ve Gezi olayları süresince yapılan açıklamalar herkesin ihtiyaç duyduğu güvenlik hizmetini sunan personelimizi derinden incitmektedir. CHP milletvekili Süheyl Batum’un da teşkilatımıza yönelik hakareti milletvekili sıfatına ve bilim adamı unvanına yakışmamaktadır.

Söz konusu milletvekillerinin, edep dışı, çirkin ve seviyesiz beyanlarını teşkilat mensupları olarak nefretle kınıyor ve bu sorumsuz davranışlarının adli merciler nezdinde takipçisi olacağımızı belirtiyoruz. Bu talihsiz beyanatlara rağmen, milletin ve dolayısıyla da polisimizin vekili olanların, daha duyarlı davranmaları gerektiğine olan inancımızı korumaktayız."

Kaynak
Emniyet müdürünün yaptığı açıklama gösteriyorki, şiddete devam.. Dengesizmisin, embesilmisin, küçükken menenjitmi geçirdin, şeytanlı mı doğdun.. Edep dışıymışda, çirkinmişde, seviyesiz beyanlarmışda, seviyeye gellll E.M. bozuntusu.. Herşeyi nede güzel açıklamış görende zannederki hergün bi milletvekili dövüyorlar, kaldıki yürüdü diye tepkisi var diye şiddet gösteriyorsada bu kadar aşağılık bi açıklama yapamaz.. Hadi milletvekiline kendine göre bi kılıf buldun da ee öğretmeni, doktoru, avukatı, mühendisi, öğrencisi, ev hanımı, terzisi, işsizi ne dedi de kınadın acaba.. Ateş edesim geldi.. DIŞIYN!!

Ölüler adına
Bizim ölülerimiz adına
Bir ceza istiyorum
Vatana kan sıçratanlara
Bir ceza istiyorum
Bu ateşemri veren cellatlar için
Bir ceza istiyorum
Bu suçla
İktidara gelen hain için
Bir ceza istiyorum.

Pablo Neruda
Evrim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Evrim'in Mesajına Teşekkür Etti.