Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.06.13, 20:52   #91
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5999
Mesajlar: 25,850
Ettiği Teşekkür: 100739
Aldığı Teşekkür: 141632
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)Haftalık Burç Yorumları


(20 Haziran - 16 Haziran)


Kişisel etkinizi, gücünüzü ve güvenliğinizi arttırmak isteyeceğiniz ve bu konu için araştırmalar yapacağınız bir haftaya adım atıyorsunuz. İletişim ve düzenlemeler konusu haftanın en göze çarpan konuları olacaktır. Kariyeriniz için mücadele edeceğiniz yoğun bir haftadasınız.

İçinde bulunduğunuz yerde ve koşullarda bir değişim isteği içine gireceksiniz. Mars ve Neptün karesi, bazı şeyler daha farklı yapılsaydı, daha iyi sonuç verirdi diye düşüneceğiniz günlerdir ancak fazla pişmanlık duymamaya ve o hüzünlü duyguya bürünmemeye dikkat ediniz.

Aileniz ve aile içi konular bu hafta sizi meşgul edebilir. Kardeş evinizde yüksek hareketlilik olacağından, kardeşler, kuzenler, yakın akrabalarla ilgili olaylar gündeme gelebilir. Ayrıca 15-16 Haziran bir yerlere gitmeniz için, kısa bir tatil için uygun görünüyor.Oldukça sosyal bir hafta geçireceksin. Dikkat çekici ve ilginç insanlarla tanışabilirsin. Verimli bir hafta olacaktır. Ancak bunun için biraz nakit akışı gerekebilir. Hayalleriniz ve umutlarınız hakkında konuşmak istersiniz ve insanların samimiyeti sizi şaşırtabilir.

İlişkilerinizde bu hafta herkese nasıl hissettiğinizi açıkça söyleyeceğiniz durumlar oluşur ve siz sanki olaylara ışık tutuyormuş gibi, duygularınızı ifade ederek olayların aydınlanmasını sağlarsınız. Ayrıca bu durum, başkalarının kalbinde de güçlü bir etki yaratır.

Ortaklık evinizde Satürn ve Neptün üçgeni, bir köprü olma, iyileştirme etkileri yapıyor. Huzur bulduğunuz, ihtiyaçlarınızın karşılandığı bir zamanı temsil ediyor.

Geçtiğimiz hafta sonu oluşan Yeniay, iş ve kariyer geliştirici fırsatlar getirmiş olabilir. Bu hafta bazı fikirleriniz ve çabalarınız takdir görebilir. Mali durumunuz hakkında net bir değerlendirme yapın. İyi şeyler gelebilir ancak özellikle borçlanmak konularına dikkat etmelisiniz.

Medya, sosyal ağlar gibi iletişim konularında yeni kariyer durumları elde edebilirsiniz. Araç kullanıyorsanız, Neptün karesi olacağı için direksiyon başında aşırı hız yapmamaya, kurallara uygun ve sakin olmaya, yaya olarak trafik kurallarına uymaya mutlaka daha fazla özen göstermeniz gerekir.

Bu günlerde bir seyahat planı gerçekleştirebilirsiniz. Ailenizle, kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Ayrıca hayatınıza yeni girmiş bir aşkın etkisinde romantik rüzgarlar yaşayabilirsiniz.Bu hafta değişik ve ilginç insanlarla tanışabilir, farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Ayrıca bu hafta 6. hisleriniz oldukça yüksektir. Sanki bir duru görü yaşar gibi, yaratıcı fikirler ve kişisel projeler ortaya koyabilirsiniz. İletişimde yeni, sıkıcı durumları aşmak ve etkisiz kanalları farklı işlevsel yollara sokmak isteğiniz büyüktür.

İnançlarınızla ilgili birkaç değişim yaşayabileceğiniz, sizi ruhen iyileştirecek enerjiler mevcuttur. Sanki ruhunuzda duygusal bir karmaşa olur ancak bu güzellik katan bir kargaşadır. Yeni başlangıçlara adım atmak için sizi hazırlar.

Geleceğinizde yaşanacak güzellikler için bu ay sanki bir planlama ayı gibidir. Bu hafta bazı belirsizlikler yaşarsanız, sıkıntı duymayın ve sabırla bekleyin. Sizin şu anda farkında olmadığınız, güzel olaylar içeriden sessizce hazırlanmaktadır.Çok insanla iletişimde bulunacağınız, genellikle kalabalık geçecek bir haftadasınız. Sorumluluk almak ve motive etmek gibi görevler üstlenebilirsiniz. Başkalarına yardım etmek için, uzak mesafelere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Yorucu ama keyifli bir hafta olacak gibi görünüyor.

Hafta sonunda biraz dinlenmek için boşluğunuzu olacak. Kısa bir yolculuk yaparak, sevdiğiniz bir yere gidebilir veya bütün iletişim araçlarından uzak kalarak, kendinize özel zaman ayırabilirsiniz. Eğlenmek için 15-16 Haziran tarihleri oldukça uygun görünüyor.

Hayatınıza yeni girmiş biriyle bir dostluk kurmanız veya romantik bir ilişkiye adım atmanız da mümkündür. Kendinizi iyi hissedeceğiniz, yaptıklarınızla gururlanacağınız bir haftadasınız.Yakın ilişkide olduğunuz insanlara karşı daha hassas olacağınız ve 6. hislerinizin açık olacağı, sezgilerinizin gücünün yükseleceği bir haftaya adım atıyorsunuz. Samimi olduğunuz, sevdiğiniz insanları koruma içgüdünüz, onların içinde bulunduğu durumları hissetmenizi sağlayabilir.

Bedensel olmasından ziyade zihinsel olarak yorgun hissedebilirsiniz kendinizi ve özellikle hafta sonu biraz dinlenme ihtiyacınız olabilir. Venüs ve Uranüs’ün sert açıları, 12 Haziran tarihinde sizin aşk evinize vuracağından, ilişkilerde biraz sakin davranmak en iyisi olacaktır.

İlişki şeklinden, biçiminden rahatsızsanız, buna radikal bir takım çözümler getirmeniz gerekir. Ancak sizin bu hamleleri yapabilmeniz için, ay sonunu beklemeniz gerekecektir. Şimdi keskin bir karar alsanız bile uygulamanız zordur.
.

Geçtiğimiz hafta sonu Yeniay’ın yarattığı etkiyle bu haftaya yenilenmiş ve farklı bir vizyonla uyanmış olarak başlayabilirsiniz. Sanki kendi içinizde yaşadığınız bir aydınlanma ve bilinçlenme dönemidir bu. İçinizdeki potansiyeli fark ederek, geleceğiniz için yeni planlar yapma isteğine girebilirsiniz.

Yeni hayalleri ve hedefleri oluşturabilirsiniz. Yeni teknikler öğrenme, sosyal ağ, yayıncılık, seyahat gibi size etkisine alan ve sınırlarının ötesine hareket sağlayan alanlara yönelebilirsiniz. Yeni şeyleri macera ruhu ile bir denemek isteyen tavrınızla, başarı endişesi taşımadan hareket etmek özgürlüğüne sahip olabilirsiniz.

İlişkilerinizde daha yumuşak, daha sakin ve uzlaşmacı tavrınız fark edilir. Bu özel ilişkinize de bu şekilde yansıyacaktır. Eşiniz, davranışlarınızın değişiminden etkilenebilir.

Bu hafta dikkatiniz ilişkilerde olacak. Merkür ve Neptün üçgeni, kişisel ilişkilerde kırılmaları onarmaya yardımcı olacaktır. Aşk ve sosyal yaşamada daha etkili olabileceğiniz bir haftaya adım atıyorsunuz.Hayatınıza yeni insanların ve yeni fikirlerin katılması oldukça mümkün ve size ilham verecek fikir ve insanlarla karşılaşabilirsiniz. Hayallerinizi ve hedeflerinizi belirlemede size farklı yollar gösterebilecek insanlarla bir araya gelerek, yaratıcı gücünüzü ortaya koyabilirsiniz.

Ancak iş konularının yoğunluğuna kapılarak sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor çünkü içinde bulunduğumuz hafta enerjiler, sizin sağlık evinize bazı uyarılarda bulunuyor. Eğer tamamlanmamış tahlilleriniz, doktor kontrolleriniz varsa, bunları yapmak için oldukça uygun bir zamandasınız.

Eğer bir iş veya ev değişikliği yapacaksanız, ay sonunu beklemenizi öneririm. Şu anda acele ederek vereceğiniz bir karar, daha sonra pişmanlık duymanıza neden olabilir. 15-16 Haziran tarihleri kısa süreli bir seyahat ve romantik bir kaçamak için oldukça uygundur.


İstediğiniz ilişkiyi oluşturmak için yeni girişimler de bulunabileceğiniz bir haftaya adım atıyorsunuz. Aslında bu düşünce ve istek, sizde geçtiğimiz hafta sonu başlamış olabilir. Arzularınızın ve hayallerinizin daha netleştiği, ne istediğinizin altını çizebildiğiniz bir döneme adım attınız.

Yaratıcı fikirleriniz, dürüstlüğünü ve yaşama bakış açınızla, artık hayatınızda bazı radikal değişimler olması gerektiği yönünde düşünceleriniz fazlalaşmış olabilir. Ancak bunlar bir anda ortaya çıkmaz, iyileştirmeler ve yatırımlar, zamanla yerini bulacaktır.

Bu hafta işinize ve özel ilişkilerinize dair fikirlerinizin ve projelerinizin yüksek olacağı, altyapısını kuracağınız değişik bir durumun adımlarını atmaya başlayabilirsiniz. Hafta sonu biraz dinlenmek ve kısa bir tatil yapmak için oldukça uygun olacaktır.


Hayatınıza yeni insanlar ve yeni ilişkiler geliyor ve bu aylarca sürecek bir iletişimin ilk adımları gibi duruyor. Yararlı işbirliklerinde bulunabilirsiniz. Biraz hassas ve samimi olmanız bu ilişkilerin size fayda sağlaması için yeterli olacaktır.

Evinizde ve iş yerinizde gündelik yaptığınız işlerde yeni bir düzenleme yapabilirsiniz. Küçük değişiklikler size daha fazla zaman ve enerji kazandıracaktır. Ayrıca bu hafta hayatınızın gidişatı ve geleceğiyle ilgili düşünceler sizi çevreleyebilir. Gelecek planları için adımlar atabilirsiniz.

Venüs ve Neptün yolculukları desteklediğinden hafta sonu sizi kısa bir seyahatle neşelendirebilecek enerjiler var. Sevdiklerinizle zaman geçirebilir ve kendinizi dinleyerek, huzur bulmak isteyebilirsiniz. Ayrıca romantik günler de etrafınızı sarmış durumda, bu günleri sevdiğinizle geçirebilirsiniz.


Kariyerinizdeki değişimler için umut verici gelişmelerin yaşanacağı enerjiler sizi çevreliyor. Bu hafta farklı maddi gelir kaynakları bulabilir ve kariyerinizde değişik bir yol için araştırmalar yapabilirsiniz. Yaratıcı enerjinizi kullanabileceğiniz alanlar için fırsatları kollayın, bu dönem benzer durumlar oluşabilir.

Hislerinizin altında yatan nedenleri bulabileceğiniz, kendinizi fark edip duygularınızla yüzleşebileceğiniz bir haftadasınız. Duygusal hayatınızda bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Artık farklı yerlere çarpıp durmaktan yorgun düşüp, sakin ve sessiz bir yerde dinlenmek ihtiyacınız artacaktır.

Hafta sonunda ise maceracı ve eğlenmeyi seve yanınız yükselir, kendinizi daha iyi hissedeceğiniz yerlere giderek, romantik birkaç gün geçirebilirsiniz. Aileniz ve dostlarınızla olmaktan keyif alacağınız bir dönemdesiniz.


Geçtiğimiz hafta sonu aileniz, eviniz, duygusal bağlılıklarınızla ilgili fikirlerinizi oldukça güçlendireceğiniz yeni bir sistem yaratmak istediniz ve bu hafta bu isteklerinizin temellerini atmanızda yardımcı olacak enerjiler var.

Yaratıcı gücünüz sihirli bir değnek gibi, vizyonunuzu geliştirecek ve yenileşmenizde katkıda bulunacak biçimde size yeniden yaratım gücü sağlıyor. Sadece ev ve aile hayatında değil, tüm sosyal ilişkilerinizde yeniden yapılanmaya doğru bir düzenleme getiriyorsunuz.

Bu astrolojik dizimler bir oluşumun adım adım hareket ettiğini gösteren adımları işaret ediyor. Fikirleriniz, hisleriniz ve bakış açınızla ilgili değişimler tüm yaşamınızı yeniden yapılandıracak bir güzelliğin oluşumuna hizmet ediyor gibi görünüyor.
Astrolog Neşe Erden

__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.