Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.13, 17:57   #7
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131222
Aldığı Teşekkür: 42614
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Milli Eğitim'den Skandal Genelge

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Irmak Mesajı göster
Tamam çok açık giyinilmesi taraftarı değilim ancak bu şekilde olması, bu işe ( de) el atılması biraz şeriata doğru kayma değil midir? Peki demokratiklik,laiklik nerde kaldı şimdi? Bıraksınlar isteyen örtündüğü gibi isteyen de açılsın bu kişinin vicdan meselesidir. Ötekileştirmemek başta en baştakilerin göreviyken basın açıklamaların da bile "Biz eskiden çok ezilmiştik!"diyorlar. Biz-siz diye en başta ayırıyorlar yani.

Bir kac örnek atayim dedim.

http://www.gofeminin.de/mode/album91...ider-0.html#p1

Resimlerde tümü 100 tane.

Maalesef Kendime uyan Modelleri bulamadigim icin, 12´cisinden sonra, biraktim.

Belki sizler görmek istersiniz.

12´incisine kadar hepsi uzundu bile.

Gerisi üzerine tabiki birsey diyemiycem, dedigim gibi, bana uydurabilecegim Moda degildi, Saclarim uzun olsa bile..

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla