Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.13, 20:05   #7
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131148
Aldığı Teşekkür: 42573
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 33 Kurşun Mesajı göster
Pardon ne mezhebi?

Yazarken yaftalamadan yaz, aynı ağız bendede var, nezaket sınırlarını aşma...leb demeden nereye sürüklemeye çalıştığını da biliyorum... Özgürlükçü isen aykırı seslerden gocunmamak gerek...

Kimsenin adamı olmadım, olmamda...Aklımla kendimi idare yetisine sahibim, efendim olmadı benim...

Bazilari var, söyledigi duymaz, Kulaklarinda zorluklar olarak, bazilarida var Fisfikleyerek yazi yazdigini inkar eder.

Alıntı:
İnkarda sınır yok istediğin kadar edebilirsin Insanlikarayan...

Devletin askerine inanmayacaksın,polisine inanmayacaksın,valisine inanmayacaksın,bakanına inanmayacaksın, söylermisin senin inandığın ne ve kim/ler?

Benim aşina olduğum durum bunlar, belki sen uzaklardan seyrediyordun ama ben içindeydim..

İllegal örgüt yapılanmalarınıda, nasıl çalıştıklarınıda emin ol çok iyi bilirim...
Simdi yazdiklarini, yeniden isaretledim.

Alıntı:
nezaket sınırlarını aşma...leb demeden nereye sürüklemeye çalıştığını da biliyorum
Yazimda acik acik yazdigimi saniyorum!.

Sakli bir durumda yok, su Nezaket satirini anliyamadim?.

Yazimi yeniden kontrol etmis olsam bile, ne abarttigimi zannediyorum, tam tersine Analizci oldugumu burada halen savunuyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla