Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.13, 20:23   #10
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131191
Aldığı Teşekkür: 42585
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 33 Kurşun Mesajı göster
Ne düşünürsen düşün, ne yapabileceksen yap, bu ülke asla kökü dışarda illegal örgütlerin hegemonyasına geçmeyecek...

Konuları başka yerlere sürükleme...O içerde dediğin askerler Anayasada belirlenen suçu işlemek isnadıyla içerdeler, ha anlıyorum, senin anlayışın bu ülkeye meşru yollarla hakim olamayacak, anlayışına sahip insanlar alışmışlar darbelerle iktidar olmaya, sıkıntın sanırım bu...

Geçmiş ola, o günler...Unut istersen bunları bu ülkede artık darbe olmaz...Bu tür hadiselerlede ülkeyi ele geçiremez illegal yapılanmalar...

İnanmayacaksın biliyorum ama, ben şahsım olarak bu ülkede her inanç, her düşünce özgür olsun ve herkes insanca yaşama hakkına sahip olsun...

Alıntı:
Hayat denilen şey, öküzle tren arasındaki ilişki gibidir... 33K...

" "göz görmeyince gönül panikliyor."
Maalesef burada Imzana bile aykiri davranip, kendin konuyu bölmek istediginin farkina bile varmiyorsun belki?!.

Tayyibin Polisi dedigin, Cebindeki silah yüzünden, bu Partinin bürolarinin basilmadiginimi söylemek istiyorsun?!.

Essas bu durum Tayyip yüzünden, baska düsünen Partilerin bastirilma cabasi degilmi?.

Yoksa buna baska gözlemi bakiyorsun..

Bak Konuda kalmaya calisiyorum, inanclari degilde, Gercek tablodan bahsedip, konuda kalmaya calisiyorum.

Eger Asker hapiste diye baska konu acilirsa, orada yeniden, yazilarimizi paylasabiliriz.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla