Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.13, 20:43   #18
33 Kurşun
Tam Üye

33 Kurşun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 8
Ettiği Teşekkür: 458
Aldığı Teşekkür: 994
Rep Derecesi : 33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Korkma, Tayibin Dölü altinda tutulan, burada Teröristler icin Otoban haline gelip, kendi Bürosunu Avrupa gezisinde Bombalayan zihniyetin sinirlarini Kullanmiyorum.

Benim Polisim diye Tayyip avaz avaz bagiriyor.

Kendi Polisi oldugu Ispatinida borclu kalmiyor Mubarek.

Hür Millete Bibergazi Bastiriyor, sanki Maasini kendi cebinden veriyor!.

Baska görüste olan Parti Bürolarini, böyle Manipüle etmis olaylarla Basmak icin, Böylecene hür düsünceyi engellemek icin Kendi Polisini yollamiyormu simdi?.

Yoksa orada olan Polisler, Afganistandan Kontrolsüz getirdigi Talibanlarlami donanmis?.

Hatirlayalim, gecen seneye kadar, burada Sinir kontrolü altinda kontrol edilmemis, en azindan 80.000 bTaliban Türkiyeye getrilmis durumda.

Bu Tespit edilmis, essas sayilar daha yüksek oldugundan bahsediliyor!.

Amerikanin Talibanlarla Masalara oturupta, Gizli anlasmalari yaptigini sizler Görmediniz veya duymadiniz.

Halbuki burada sakliyamadilar bunlari!.

Pardon NEDEN KORKACAKMIŞIM SÖYLERMİSİN? Maşallahınız var sayın ınsanlikarayan, abd'nin gizli anlaşmalarına bile vakıfsınız.. bakın şimdi korktum sizden...

Bir an için gözbebeklerinde raksedecek herhangi bir yabancı hayal, o zaman bu rüya bir kabusa döner ve bir uçurumun kıyısında uyanırsın. Cemil Meriç

33 Kurşun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
33 Kurşun'in Mesajına Teşekkür Etti