Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.13, 20:54   #19
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42658
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 33 Kurşun Mesajı göster
Ben yargıç değilim ona mahkemeler karar verecekler, aksi durum söz konusu olduğunda da millete ve uluslararası arenada o mahkemeler ve yargıçlar cevap verecekler...

Eminim kimse inanmayacak, ben hiç bir partinin mensubu, sempatizanı falan değilim...eskiden bir partim vardı ama artık yok, hiç birine inanmıyorum...

Zaman her şeyi gösterecek bizlere..

Nedense yazdiklarindan, ara-sira Fisfiklemelerinden bunu hiiiiic cikartamadim.

Ilk tartismanda bile neye ve kime inaniyorsun diye, yaziyi sen sikistirdin ortaya!.

Belkide Türkcemin kitligi yüzünden, bazi satirlari iki veya üc sefer okumaya calisiyorumki, acaba yanlismi anladim diye Ilk önce kendimi sorusturuyorum.

Birde üzerine Imla sartlarini koymaya calistigimda, yazilarimi bir kac sefer yeniden okuyup, acaba yanlis anlasilacak bir nokta varmi diye kontrol ediyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.