Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.13, 21:25   #24
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131088
Aldığı Teşekkür: 42528
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 33 Kurşun Mesajı göster
Kimseyi bir şeye inandırmak zorunda değilim, kimsede inanmak zorunda değil, doğru bildiklerimi savunurum, herkesin doğrusu da kendisinedir.

Ben devletçiyim... ama onu kutsayacak kadarda aptal biri değilim, mantığım ÖNCE İNSANDIR...

Onun içindir ki, eleştirilerde kişi ve gurupları toptancı anlayışla suçlayıcı, zan altında bırakıcı eylem ve söylemlere sessiz kalamıyorum...

Neyse, sinirlerim gerildi biraz balkonda ufuklara doğru bir kaç cigara tüttüreyim
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 33 Kurşun Mesajı göster
Evet onuda biliyorum, başka parti iktidarı zamanında şunları almayıpta şunlarımı alacaktık diyerek yargıyı kendi adamlarıyla dolduranlarıda...
Bak ne kadar ilgi gösteriyorum, burada Insanida ön planda tutup Analizime basliyorum.

Alıntı:
Ben devletçiyim... ama onu kutsayacak kadarda aptal biri değilim, mantığım ÖNCE İNSANDIR...
Hangi devletci?.

Alıntı:
Onun içindir ki, eleştirilerde kişi ve gurupları toptancı anlayışla suçlayıcı, zan altında bırakıcı eylem ve söylemlere sessiz kalamıyorum...
Ama ayni zamanda, Askeriyeye yapilan Darbeyi inkar edip, burada Sahte delillerin sunuldugunu, Sinir bölümündeki Askeri iceri atabilmek icin, Burada Teröristlerle ve Mosadla anlasmalara dayanarak, Cocuk Tecavüzcü ve Katillerin, Serefini Tespit eden Zihniyet, bunlari Sakli tanik olarak kullandigini, böylecene Yandas Yargica sunuldugunu göremiyorsun, veya Görmek istemiyorsun.

Mavi Marmara olayindan sonra, Türkiyede yasamis bile olsa, biraz fazla elestriyiciyim galiba.

Zira Mavi Marmara baskinindada, Türkce konusan Ziyonistlerin Gemide bulundugunu, Mahkeme arastirmalarinda tespit edilmistir. Bunlar Türkiyeden Mavi Marmara kalkarken Yahudistana gidip, burada Yahudi yagmacilarin icinde yerlerini aldigi aciklanmisti!.

Mavi Marmara davasini, bir aklima getirirsem, Halbuki Ziyonist Tayyipte orada bulunmustu, halbuki AKP´dende sahislar O gemiye bindirileceginden bahsediliyordu.

Kendim O zamanlar, Biraz Tayyip´e sempatim oldugu icin, birazda Pangea örgütünü inceledigim icin haberim var.

Burada Ziyonist Kardeslerinden haberdar edilen Tayyip, hemen Vekillerini geriye cektigide Bilinmektedir!.

Hee Fazla sigara icme, sagliga zararlidir.

Yoksa kimle böyle bilgilerimi Paylasabilecegim.

Dibine Not:
Himm interesan bir olay, Tayyibin Istanbul Valisi degissede, Sabah verilen Söz, aksami yikildimi desem acaba.

Ne demisler, yalancinin Mumu Yatsiya kadar bile yanmaz diye?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.