Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.06.13, 02:36   #10
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Nostradumus'un Türkiye Kehanetleri: Türkiye'nin Geleceği?

Ücüncü dakkasina kadar baktiktan sonra jeton düstü.

Notradamusun yazilarini biraz olsun tanirim, Ingilizlerde Toverde olan originalini görüpte okumak isterdim.

Zamaninin sahaser yazari, yazilarinla Milleti veya Yönetimi Korkuttugu icin, ölümle tehdit edilen.

Bundan sonra yazilarini, belirli bir Kodla yazmaya devam eden Sahis.

Daha buradada yeni fark edildi, simdi kimin söyledigini söylemiyecegim, sadece yorumunun aklimda kalanini.

*************** coktan beri bagira bagira anlatir, ilk farkina varan oydu. (Sanirsam kullandigi isarette buydu)

Dedigim gibi üc´üncü dakkasinda farkina vardigimda, benim Maanilere benzettim.

Kitabinda gercekten yazdigi gibi, Orta Asyada olan bir Olay, Bütün Dünyayi degistirecek diye, bir bölümü bulunur.

Halbuki kendi tahminim, Türkiye sinirlarindan sonrasini hesapta tutuyordu.

Ankaranin Kasabalarinda olan Elektron hizlandiricisindan, gecen sene cikabilecek felakete kendimde yazmistim, insallah bunun icin önlem almislardir.

Tabiki Notradamus´un yazilari her tarafa cekilebilinir, iste bunada dikkat edilmesi lazim.

Tek bir sey belliyse, su AK ve Kirmizi sözüde biraz düsündürür, Avrupada Örgütlenmis EU Parlamentosunuda yikabilir.

Zira EU Parlamentosu üzerinede Alman Forumlarda bir seyler yazmistim.

Iki sene evvel 4 veya 6 sene sonra, Londranin yarisi su altinda kalicaginida Alman Forumlarda paylasmistim.

Gecen seneden Londranin Üst sol tarafi su altinda simdiden kalmaya basladi bile.

Ama benim söyledigim Londranin yukarsindan gelecek sular degildi, Denizden su yiginlari, onlarin barikatlarini 5 Metre Farkla asicagini, Böylelikle Londranin yarisinin su altinda kalacagini söylemistim.

Daha evvel buna karsi, hesaplarina göre 20 sene yetebilecek barikatlar, kisa bir zamanda yetersiz kalacaklar.

Simdi kisa zamanda görüldügü olaylarda, kendimi Notradamusun ta kendisi olarak görmeye basladim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.