Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.06.13, 10:21   #29
33 Kurşun
Tam Üye

33 Kurşun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 8
Ettiği Teşekkür: 458
Aldığı Teşekkür: 994
Rep Derecesi : 33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Kırmızı ile işaretlediğim cümlenize takıldım. Ne kadar eminsiniz suçlu olduklarına. Ne rahat bir ifade biçimi bu. Hiç adam gibi yazan köşe yazarlarını okumaz mısınız? Bırakın hüküm giymeyi, mahkemesi bile başlamadan, yıllarca tutuklu kalanlardan bihaber misiniz? Siz bir tane tutuklu asker ya da ailesiyle tanıştınız mı? Kim olduklarını bilmeden, yaşadıkları zulmü bilmeden, onlar hakkında böylesine kesin bir kanıya nereden vardınız? Bu sığ bakış açınızı oluşturmak hiç zamanınızı almamıştır değil mi? En kolayıdır erkin yanında yer alıp, kendini garantiye almak. Böyle olduğunuz için huzur içinde uyuyabiliyor musunuz?

Yine suçlamalar, yine ithamlar, niye tersinden düşünemiyorsunuz bunu, aynı cümleleri başkalarının başkaları için yazabileceğini, söyleyebileceğini, itham edebileceğini düşünmüyorsun.

Kırmızıyla çizmişsin ama sanırım önyargıların anlamana engel olmuş...Oysa cümle gayet sarih...

Okuyup okumadığımı öğrenmek istiyorsanız 30 yıldır okuyorum, tabi yazdıklarım ortam geneline ters şeyler olunca, hafife alacaksınız biliyorum, boş okumuşsun da diyebilirsiniz, bunlara alışkınım...

Tek kaynaktan beslenmediğim gerçek ama... odatv ile sözcüden beslenmiyorum sadece, yada ne bileyim illegal örgüt yayın organlarından... elimden geldiğince her yayını okumaya çalışırım, okurumda, her cephenin ne söylediği, ne yapmaya çalıştığı hakkında fikir ve bilgi sahibi olmaya çalışırım...

Ben şunu söyleyim, kime karşı yapılırsa yapılsın, kime karşı yapılmaya çalışılırsa çalışılsın darbeleri de darbecileri de asla sevmedim sevmemde...

Bu ülkede bir şeylerin üzerine senaryo, figüran ve mizansenlerle gidenler, yani bu işlere yatkın olanlar sanırım kendileri bu durumlara aşina olduklarından her şeyi de öyle görme alışkanlığı edinmişler.

Kimseyi suçlamıyor, kimseyi de itham etmiyorum...Suçlamalardaki toptancılığa karşı ayak diriyorum hepsi bu

Muhabbetle..

Bir an için gözbebeklerinde raksedecek herhangi bir yabancı hayal, o zaman bu rüya bir kabusa döner ve bir uçurumun kıyısında uyanırsın. Cemil Meriç

33 Kurşun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla