Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.06.13, 14:37   #7
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Tayyip’e PKK desteği!.. | Mehmet Türker

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 33 Kurşun Mesajı göster
Bakmaya gerek yok, bilinen şeyler...

Ama ilk başlarda polisin tiyotrosu diye lanse edildi piyasaya, bazı mahfiller böyle enjekte ettiler, servis böyle yapıldı...

Yani sosyal medyanın tüm alanlarında aynı söylemler vardı... Şimdi ne değişti?
33 kurşun sen yapma bari!..

Günlerdir yaşananları hepberaber izliyoruz. Polisin 10 binlerce insanı nasıl dağıttıklarına tanıklık ediyoruz ve bu konudaki vicdan sınırlarını aşırı derecede aşmış kabiliyetlerini! de gördük.

Dün sabah sayıları 50 'yi bile bulmayan bu itleri nasıl dağıtmadıklarını da gördük. Danışıklı döğüşün daniskası sergilendi anlı-şanlı yalaka medyada.

İnan bunu bile açıklamaya çalışmak havanda su dövdüğümüz izlenimini vermeye yeter...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.