Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.06.13, 17:29   #42
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131194
Aldığı Teşekkür: 42585
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

Alıntı:
kimseye hakaret etmiyorum, küfür etmiyorum, ....... çocukları falan gibi ifadeler kullanmıyorum.. yazılarımın içinden bir kelime bul özür dileyeyim..
Burada yanlis ifade kullandiginin, sanirsam sende farkindasin!.

Cünkü daha evvel yazilimlarinda neye veya kime inandiklarim üzerine yorum yapmistim.

Simdi teker teker ayiklamaya calisalim su cam kiriklarini.

Dinimize göre Puta tapmak, bir seyi ilahi yapmak yoktu degilmi?.

Alıntı:
Ben bi cigara daha yakayım, ama bu sefer sinirlenmedim
Umarim fazla sinirlenmezsinde, sagligina zarar vericek madeleri böyle fazla kullanmazsin.
Alıntı:
Valla sakinim ben...ara sıra balkona çıkıyorum cigaramı içip geliyorum...
Dünkü sigara anlasilan biraz büyük oldu, bazen bendede oluyor.

Sevmedigim bir Yemegi, agizimda geveleyip duruyorum.

Alıntı:
birazda hem tayyibin yandaş medyasını, hemde bilumum legal ve illegal örgütler ile kılıçdaroğlu'nun yandaş medyasını izliyorum...

Suraya bir aciklik verebilirmisin?, Almancadada var bu laf Legal Illegal Scheißegal.

Ama burasinin taktigi bu degil.

Istersen Bilgisayar bölümünede bakabilirsin, Hack Programlari bile mevcut degil burada!.

Sanirsam, Yandas ve baska yandas olan medyalari ayri ayri kaplara koyarken, Büyüklügünede Titizlikle dikkat ediyorsundur!.

Alıntı:
Bu kadar öfke, kin bünyeye zarar demedi demeyin
Bunun en basit örnegini, sanirsam dün aksam verip, Sigarayi Puro yapan ben degildim.

Halbuki Mutfaga gidip, Kiymali birseyler bile hazirlayip, yorumlarini beklemistim.

Alıntı:
Relaks mı diyorlardı, sakin sakin...bu dünyaya bir daha mı geleceğiz...

Su akar yatağını bulur demiş büyükler...
Hic merak etme, su her zaman yatagini bulmustur, Insan oglu yatagini degistirmis olsada.

Dünyadaki Dinozorlari bile yutmus(Ara sira Kemiklerinle karsilasiyoruz), Insanlarimi beceremiyecek?.

Alıntı:
Sende çok iyi bilir sin ki, bu eylemler sona erdiğinde görüntü cihazlarından elde edilenler ışığında yakalama operasyonu yapılacaktır...bunu başkası sorsa anlarımda, bari sen sorma
"Hakli olmaktan kendimde bikiyorum", bunun haricinde olabilecek durum.

Bundan dersini almis Tayyip, Parlamentoya yeni bir yasa dayatacak, böylelikle daha fazla kuvveti eline gecirip, simdiki Devlet Polisi olarak bilinen Polisin yaninda, gercekten Kendi Polisini Doguracak.

Hatirlayalim.: Hitlerde ayni oyunu oynayip, Polis teskilatinin yanina SS Polisini kustu!.

Hitlerin sonu nasil oldu, bunun üzerine konusmamiz lazim degil sanirsam.

Halen Almanya kendi basina bir Ülke olmadiginida görebiliriz.

Almanya Almanya degil, Loby Arenasi!.

Zaten simdiden, Devlet Polisini kullanip, Kücük Parti Bürosunu basip, bunu tehdit etmis durumda, Buda Hitler oynamasi degilse!.

Neyse simdi yorumumu fazla uzatmayayim, Zaten yorumlara, Dagitarak cevap veriyorsun!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti