Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.06.13, 18:12   #43
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

O silahlı kişinin bana göre polis olma ihtimali çok yüksek.
İzlediğim görüntülerde polisin ve molotof atanların hal ve hareketleri hiç ama hiç normal değildi!
Toma aracının kendi kendini söndürme düzeneği vardır. Ne ilginçtir çalışmamış.
Daha önceleri izlediğimiz güneydoğu bölgemizdeki gösterilerinde aynı tomaların üzerine defalarca ama defalarca daha yanıcı molotoflar atılmasına rağmen yanmaması, yani bu olay harici hiçbir toma aracanın yanmaması tesdafü bir olay değildir.
Kaldı ki o kadar polis gücünün ve toma aracının olduğu bir meydanda o toma yanıyorsa bu ayrı rezalettir.
Koskoca meydan dururken film çekimi gibi, tüm kameraların sabit olarak devamlı aynı yeri göstermesi ve hiç zum yapmaması ilginç değilmi?
Ayrıca terörist veya eşkiya adına ne dersek diyelim, hiçbirisi silahını o şekilde taşımaz.!! Bu bile benim için çok önemli bir tespit.
Tutuklandığı söylenen 70 kişiyi gören varmı?
Bu süreci çok iyi takip edersek o silahlı olduğu iddia edilen kişiyi hiç göremeyeceğiz!! Yalanın üzeri zamanla kapatılmaya çalışılacak. Niye bize görüntüsünü göstermiyorlar?? Eğer olay tezgah olmasaydı bu şahış diye tüm basının önünde gösterirlerdi. Heleki bu kadar eleştiriden sonra gösterilmiyorsa, şüpheleri daha da arttırmaktadır.
Birde polisimiz artık yakalanan malzemeler diye.! Pazar tezgahında sergi açar gibi sergilemesin, hiç inandırıcılığı yok sadece proboganda.
Bu tezgahları güneydoğuda çok tertiplediler. Senelerdir bizlerde yedik.
Artık maymun gözlerini açtı, helede bu satılık medyayı gördükten sonra, güneydoğu olaylarını nasıl tek taraflı olarak izleyip, aldatılıp kandırılmışık diye düşünmeye başladık.
İstanbul,un göbeğinde olan olaylara, vahşete, faşizme tepkisiz kalan medyanın, ülkemizin doğusunda ki olayları ne derece tarafsız verdiği artık benim için bir soru işareti.!
Eğer zamanın oradaki olayları bizler tarafsız olarak izleyebilsek, gerçekleri görebilseydik bu gün kardeşlik adına daha iyi şeyler olurdu.
Bizler asıl bölücüleri görememişik. Bundan sonra olay bakış ve değerlendirme şekli benim açımdan çok değişti.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.