Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.06.13, 19:55   #47
No Pasaran
« Çapulcu »

No Pasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 197
Ettiği Teşekkür: 1866
Aldığı Teşekkür: 4393
Rep Derecesi : No Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura about
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

SDP'nin böyle bir eylem tarzı yoktur. Bugüne kadar görmedim. Konudaki zatın devletin adamı olma ihtimali bence başka biri olma ihtimalinden daha yüksek.

Devrimci siyaset de iki akım yer alıyor. Biri MDD(Milli demokratik devrim-devrimci demokratlar) diğeri de SD(Sosyalist Devrimciler).
SDP devrimci demokrattır. 78 lerdeki Kurtuluş Hareketi'nin devamı olarak bilinir. Mahir Çayan geleneğini sahiplenirler. Genel itibariyle bu gelenekten gelen örgütlerin illegal bir yapılanması olsa da feda eylemleri dışında bireysel eylemleri yoktur. SDP'nin de bildiğim kadarıyla bu güne kadar olmadı. Dolayısıyla ben resimdeki kişinin SDP li olduğuna inanmıyorum.