Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.06.13, 05:35   #5
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Photoshop’lu Miting Avrupa Basınında!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Rezil olan kendileri.. Maskesiz hallerini de görsünler..
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Irmak Mesajı göster
Evet öyle fakat sonuçta şuan Türkiye adı geçmekte bu olaylarda.

Yok Türkiye diye gecmiyor!.

Erdogan Yandasi Yürüyüs olarak geciyor.

Alman forumundada sürdürdügüm konuda, Burada Türk kelimesini kullanmayip, Gleichgeschaltete Medien olarak adlandiriyorum. ( Yandas Medya)

Halbuki onun Türklügünden bile ve Dininden bile Süphem oldugunu, bunun ispati icinde Salafistlerden Türkiyeye kakalamaya calistigi Dini Yazilimlarini bile konu yapmistim, cesitli yerlerde.

Merak etmeyiniz, burada bizlerde Klavye kullaniyoruz!

Eski Baskonsolusumuzla burada bir konusmam vardi bir zamanlar.

Konu acildiginda, kac seneden beri buralarda yasadigimi sormustu.

Cevabim, dur simdili O tarihi aklima getirip hesaplamam lazim ..... en azinda 34 sene Türkiyenin Temsilcisi olarak buralarda oldugumu söylemistim.

Burdada yani bir kac sene geciyor.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla