Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.06.13, 18:46   #1
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Ethem Sarısülük Hayatını Kaybetti

Ankara’daki Gezi Parkı eylemleri sırasında polis tarafından başından vurulan Ethem Sarısülük (26) beyin ölümünün gerçekleşmesinin üzerinden 24 saat geçmesinin ardından hayatını kaybetti.

Ethem’in cenazesi, otopsisinin yapılması için Keçiören Adli Tıp Kurumu’na gönderilecek. Olayla ilgili soruşturmayı yürüten savcının da otopsi işlemine katılacağı öğrenildi. Ethem’in ailesi de inceleme için bir adli tıp uzmanı getirdi. Otopsi işleminin ardından Ethem’in beyin tomografisinde görülen 3 parça metalin, beyninden çıkartılarak incelemeye alınması bekleniyor. İncelemenin tamamlanmasıyla Ethem’in ölümünün “kurşun” gömleği veya başka bir yabancı metal maddeden mi kaynaklanıp kaynaklanmayacağı netlik kazanacak.

Ethem’in beynindeki cismin kurşun ya da kurşun gömleği olmaması soruşturmanın şüphesinin değişmesine neden olabilir.

Kaynak

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.