Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.06.13, 13:50   #50
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131254
Aldığı Teşekkür: 42631
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
33Kurşun; açıkça ve basit kelimelerle neyi savunduğunu bir söylesen artık..

Yaa neyi savundugu belli degilmi artik?.
Kusura bakma, ama bir zamanlar böylelerinin tam icindeydim.

Bunlara ders verip, Radikal alttan alipta Fisfiklemeyin ne oldugunu guruplar altinda, bende ögretmeye baslamistim.

Simdi geliyor, ögrettigim seyleri bana satmaya kaltigini, anlamis olsam bile, halen ayni kitabi okuyor.

Böyle Kontrol altina alinamayacak tip insanlar olduklari icin, Berlinden sonra Frankfurta ayak atmaya basladiklarinda, Bürolarini düzdükten sonra, kisa bir zamanda, terk etmistim.

Maalasef burada bunlarin Frankfurtta iki yerini kurmasinda da teknik destek veripte bende yardimci olmustum. Türkiye'den Almanya'ya gelip, burada isole olmus bir ortamda, fikirlerini saglamlayip, cambazlikla, yeniden toplumun arasina katilip, firkirlerini dagitmasi oyunu.

Bastan böyle düsünce, Insancil olarak düsünülse bile, daha fazla icine bakildiginda, kara bir "ucurumu" görmek isteyen görebiliyor!.

Simdide Amerikada olan fetonun yüzünden, nasil bir dümen suyuna girdigi daha iyi gözüküyor!.

Insanlarin Ic güdüleriyle oynayip, burada düzene cagiran kaos gurubu, kisacasi!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla