Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.06.13, 14:02   #15
MelisaGuney
Üye

MelisaGuney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 13
Ettiği Teşekkür: 35
Aldığı Teşekkür: 165
Rep Derecesi : MelisaGuney Karimasını arttırmak için doğru yerdeMelisaGuney Karimasını arttırmak için doğru yerdeMelisaGuney Karimasını arttırmak için doğru yerdeMelisaGuney Karimasını arttırmak için doğru yerdeMelisaGuney Karimasını arttırmak için doğru yerdeMelisaGuney Karimasını arttırmak için doğru yerdeMelisaGuney Karimasını arttırmak için doğru yerdeMelisaGuney Karimasını arttırmak için doğru yerdeMelisaGuney Karimasını arttırmak için doğru yerdeMelisaGuney Karimasını arttırmak için doğru yerdeMelisaGuney Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Çok heyecanlıyım

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Alla alla ya. Sanki dünyanın sonu. Elbette birileri sınavı kazanamayacak. Sınav dediğin elemedir. Eleme için sınav yapılır. Herkes herşey aynı bilse bile birileri illaki elenecektir..

Hayat, sınavlardan ibaret değil.

Şekerli şeyler heyecanı yatıştırır diye biliyorum..

* * *

Allah kolaylık versin..

Şeker konusunda size katılmıyorum çünkü şeker, çikolata ve benzeri tatlı yiyecekler kişinin aniden enerjisini ya da vücut şekerini arttırıp, aniden azaltmakta.

Ama diğer düşüncenize katılıyorum. Ne kadar heyecan yaparsak yapalım bu sınavda heyecan bizim aleyhimize olur. Sonuçta dünyanın sonu değil. Belki bizim başka bir işlere yatkınlığımız var. Şans da var biraz işin içinde. Üniversiteyi okumadan belki başka bir işler yapacağız. Sınava girenlerin hepsine başarılar diliyorum, hayırlısı neyse o olsun