Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.06.13, 14:36   #52
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 33 Kurşun Mesajı göster
İşte sizin sorunsalınız bu.. ve sizin gibi düşünenlerin...bu anlayış dağdaki çobanın oyuyla kendisinin oyunu bir görmeyenlerinki kadar kibir sahibi...

Evet katılıyorum bu bir algı meselesi...Bu ülkede elitist sınıf kendisini dev aynasında gördü hep...Kendisi gibi olmayanlara ellerinden gelse hayat hakkı bile tanımayacak kadar bencil ve kibirliydiler...

Türk Milleti ordusunu sever...Bezirganların, egemenlerin, oligarşik bürokrasinin hakim olduğu bir ülkede yaşamak şahsen ban zül gelir...

Siz; o kadar seçkinci bir sınıf yaratmışsınız ki gözünüzde, onların dışındakileri aşağı görmekte bir beis görmemektesiniz...

Benim anlayışımda; Allah'ın insan olarak yaratıp can ve hayat hakkı verdiği her birey saygıyı hak eder... Benim gözümde insanlık sevgi ve onuru onun aldığı eğitimle eş değer değildir...Hayat insanlara bir takım roller yükler ve insanlar gelip hayat sahnesinde o rollerini oynayıp giderler...

İnsanları statülerine göre kategorize etmek, onlara paraları, malları, makamları, eğitimleri vb. şeylerle değer biçmek benim insanlık anlaşımda yer bulmaz...

Hani birde beddua etmişsiniz ya...Devletimiz çağırırsa gideriz
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 33 Kurşun Mesajı göster
Kimsenin adamı değilim...
insanlıkarayan, zanların sana kalsın tamam mı, uzaklardan kendince ahkam kesme, hayatımda hiç cemaatçi olmadım, gülen cemaatine de hiç bir yakınlığım yok, açıkçası hoşlanmadığım bir gurup...

Tanımadığın insan hakkında kendince fikirler yürütme, bir şeyci olsam bunu söylemek için ne senden izin alma durumundayım nede korkarım bunu böyle bil...

fikrim, zikrim, amacım, hedefim... kimsenin kimseyi fikir ve düşüncelerinden dolayı horlamadığı, dışlamadığı, yaftalamadığı, öcü gibi görmediği, saygılı olduğu bir ülke..

Başka soru var mı?

Sadece iki alintida, görülebilen bir dava.

Bunlari kendim cevremde ögretip, saga kaciyorsun diye gösterip, sola komak gibi, buna iste Tavsan hamlesi demistim.

Kurtlarin arasina atilan Tavsan gibi!.

Besinci etaptata, bir gurubun icine girdiginde, nasil gurubun icinde bir karara varabileceginin durumunu anlatmistim.

Hic sag sol yapmadan, direk Gurup baskanina hisabet alip, bunu etrafindakilere nasil bir insan olabileceginin resmini cizmek icin, faaliyette bulunmak.

Buna Rudel verhalten diyorlar. (Sürünün harekati)

Burada sürünün basi kayboldugunda, pesinde gidenler otomatikmen darma dagin oldugunuda görebiliyoruz!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti