Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.06.13, 14:50   #56
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1430
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32413
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

@CadII

Bende orduya saygılıyım. Lakin sevmem mümkün değil.. Çünkü Ordu halktan ayrı çalışıyor.. Halkın içine karışmıyor. ama halkın siyasetine ve yaşam biçimine karışma hakkında bulunuyordu..

Ama senin dediklerin gerçekten yere göğe sığdıramamışsın.. Eğitimli demişsin, yüksek ahlaktan ve zekadan bahsetmişsin. yakıştıramadım.

Ordu dokunulmaz değildir.. Tam tersi dokunulabilir olmalıdır. Yargılanabilir ve ceza verilebilir olmalıdır. Lütfen Militarist anlayışın izinden gitmeyin. Buda bir ricamdır. (Emir kipi değildir umarım..)

Öbür türlü senin mantığınla gideceksek

Kenan evrende yüksek eğtimi olan bir insan. Ama kendisi kadar faşist bir asker görmedim duymadım.. Yada Veli Küçük, vs vs diğerleri.

Faşist cunta yok olmadıkça ordunun tam bir ahlaka kavuştuğundan söz etmek bana göre imkansızdır.

Dibine not - Konu dışı mesaj için şimdiden özürler..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.