Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.06.13, 14:51   #57
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131099
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 33 Kurşun Mesajı göster
Tapındığım birisi yok...liderim yok...ait olduğum bir siyasi oluşum yok...

insan kendisi nasılsa başkalarına o gözle bakarmış denir...

aklı olan insanlar sürüye dahil olmazlarmış... şükür benimde aklım var...ne yani senin gibi inanmıyor, hayata senin gibi bakmıyorsa insanlar, sürümü oluyorlar...

hadi be...

kem söz sahibine aittir...insanlıkarayan takma adını kullanıyorsun ama insanlara hakaretten geri durmuyorsun...

tek akıllı akil insan sensin öyle mi? gerisi sürü... işte benim karşı duruşumun ana kaynağı bu anlayış....

Burada gözlüklerini takarsan, sectigin rumuzun Ruhsal olarak sectigim bir isim oldugunun farkina varabilirsin.

Gercek adimda Imzaamda mevcuttur.

Nazilerle burada cok Kavgalar yaptim, burada sürü anlamini anlamamis olsaydim, coktan Koyun olarak Postu deldiriyordum.

Sunundada, bizlerden olan Itlerle savasip, Istanbulda Beyazdan yatmis, Babalarinla Silahlar bile disariya cikip, sadece göstermekle kaldi.

Suratina silah celipte, onun silahini elinden alabilirsen, burada devam edebiliriz.

Sectigin isim sana uymamis!.

Dibine not: Cesitli yorumlarda, imla sartlarina dikkat etmediginin dikkatine cekeyim.

Türkceyi yeniden ögrendigim icin, bazen bende yanlisliklar yapiyorum.

Tekrar tekrar kontrol ettigimde, bunlarin farkina varip düzeltmeye kalkiyorum, buna dikkat etmeni dilerim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti