Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.06.13, 15:00   #59
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161595
Aldığı Teşekkür: 177628
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@CadII

Bende orduya saygılıyım. Lakin sevmem mümkün değil.. Çünkü Ordu halktan ayrı çalışıyor.. Halkın içine karışmıyor. ama halkın siyasetine ve yaşam biçimine karışma hakkında bulunuyordu..

Ama senin dediklerin gerçekten yere göğe sığdıramamışsın.. Eğitimli demişsin, yüksek ahlaktan ve zekadan bahsetmişsin. yakıştıramadım.

Ordu dokunulmaz değildir.. Tam tersi dokunulabilir olmalıdır. Yargılanabilir ve ceza verilebilir olmalıdır. Lütfen Militarist anlayışın izinden gitmeyin. Buda bir ricamdır. (Emir kipi değildir umarım..)

Öbür türlü senin mantığınla gideceksek

Kenan evrende yüksek eğtimi olan bir insan. Ama kendisi kadar faşist bir asker görmedim duymadım.. Yada Veli Küçük, vs vs diğerleri.

Faşist cunta yok olmadıkça ordunun tam bir ahlaka kavuştuğundan söz etmek bana göre imkansızdır.

Dibine not - Konu dışı mesaj için şimdiden özürler..
Cadıı dan alıntı yaparak yazmışsın ama hemen hemen herkesi ilgilendiren bir alıntı olmuş..

Konu nerelere geldi. Bu şekilde yazılırsa, karşıt sorular da gelir..

- Ordunun dokunulmaz olmasını isteyen kim?

- Cadıı'nın yazısında; üst rütbeli ordu mensupları en iyi eğitimi alıyorlar, disiplin de üst düzeyde. Bu özelliklerden bahsedilirken, senin yakıştıramadığın? Ordu düşmanı isen bu sende kalsın Serserigezgin. Asıl bu sözler sana yakışmıyor..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.