Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.06.13, 15:12   #60
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131034
Aldığı Teşekkür: 42518
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@CadII

Bende orduya saygılıyım. Lakin sevmem mümkün değil.. Çünkü Ordu halktan ayrı çalışıyor.. Halkın içine karışmıyor. ama halkın siyasetine ve yaşam biçimine karışma hakkında bulunuyordu..

Ama senin dediklerin gerçekten yere göğe sığdıramamışsın.. Eğitimli demişsin, yüksek ahlaktan ve zekadan bahsetmişsin. yakıştıramadım.

Ordu dokunulmaz değildir.. Tam tersi dokunulabilir olmalıdır. Yargılanabilir ve ceza verilebilir olmalıdır. Lütfen Militarist anlayışın izinden gitmeyin. Buda bir ricamdır. (Emir kipi değildir umarım..)

Öbür türlü senin mantığınla gideceksek

Kenan evrende yüksek eğtimi olan bir insan. Ama kendisi kadar faşist bir asker görmedim duymadım.. Yada Veli Küçük, vs vs diğerleri.

Faşist cunta yok olmadıkça ordunun tam bir ahlaka kavuştuğundan söz etmek bana göre imkansızdır.

Dibine not - Konu dışı mesaj için şimdiden özürler..

Serseri, Ege Ordu Komutanliginda, kisa dönem Askerligimde, 476´miydi yoksa 486´mi simdi tam olarak söyliyemeyecegim, benim üzerime Suc duyurusunda bulunmustu.

Bu Suclamalara karsin, Ordu Komutanligindan Takdir almistim.

21 Günde bunu basarmis olmamla, 6 Ay veya Tam Askerlik yapmis olsaydim, simdi nerelerde olabilecegimin farkina varabilirsin.

Belkide, Makedonyadan sonra, Türkiyeye bir Trakyali lazim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.