Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.06.13, 15:46   #8
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Gezi Parkı Kararını Açıkladı!

Ben artık onun danışmanlarını falan dinlediğini de sanmıyorum.

Dünkü toplantı bunun en güzel örneği sanırım. Başbakanlıkta sorunları dinlemek için bir heyet kabul ediyorsun ve karşındakilere Hülya veya Necati muamelesi yapmaya kalkıp kendi fikirlerini dayatmaya çalışıyorsun. İçlerinden biri de haklı olarak "başbakanım, sorun artık 3-5 ağaç değil" dediğinde yerinden fırlayıp had bildirmeye çalışıyorsun.

Buna hoşgörüsüzlük, karşındakine saygı duymamak, fikirlerine değer vermemek, onları kendi kuklaların gibi görmek denir. Artı, evsahipliği yaptığın bir toplantıyı terkedip gitmek ise apayrı bir çirkinlik ve buna ben koyacak bir isim bile bulamıyorum. Ama en hafifinden "SAYGISIZLIK" denilebilir tabi...

Bu tavrı sergilerken sanırım danışmanlarına fikir sormamıştır. Bugün ve yarın bu toplantı ile ilgili mitinglerde söyleyeceği YALANLAR için belki danışır ama.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.