Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.06.13, 17:47   #65
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kim Bu Beli Silahlı?

Yazına tersten bir giriş yaparak cevaplamaya çalışayım.

Öncelikle yöneticilik konusundaki serzenişine değinmek istiyorum. O ifadeleri kullanan arkadaşın Türkçe ile olan sorununun mutlaka farkındasındır. Kendisini ifade etmek için zorlanmakta ve ufak-tefek arızalar vermekte. Ama ayrıca farketmen gereken burada kimsenin kimseye düşüncelerinden dolayı hakaret etmesine izin vermediğimizdir. İstisna bir arkadaşımız var ve eminim onunda niyeti asla hakaret etmek değil. Forumdaki genel durumu ve duruşu ile hiçbir şekilde kasıtlı olarak bir saygısızlığa bulaşacak biri olmadığını bildiğimiz için biraz esnek davranıyoruz ona karşı. Umarım aynı anlayışı Türkçesini geliştirmek için olağanüstü çaba harcayan birinden sen de esirgemezsin.

Koyduğum iki şerhe de bir şekilde katılmışsın. Yazının geri kalan kısmında problem olmadığını söylemiştim ama yine kurduğun -"
neden insanlar kendi inanç sistemlerini başkalarına dayatıyorlar bunu anlamış anlayabilmiş değilim..." - bu cümle ile yazının muhatabı olarak bu direnişe destek verenleri işaret etmişsin sanırım.

Oysa bu değirmenin altından artık çok sular geçti ve artık bunun muhatabı olmayı en çok başımızdaki Diktatör haketmekte...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.