Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.06.13, 12:13   #6
Subutay
Eflamor

Subutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 166
Ettiği Teşekkür: 30889
Aldığı Teşekkür: 14584
Rep Derecesi : Subutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bugün hayat duruyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ZeZe Mesajı göster
Çok üzülerek söylüyorum ki, dün gece eli sopalı sallamalı grupları da duyduktan sonra benim hiç umudum kalmadı. Her koşulda çok büyük kayıplarla dönüleceğini düşünüyorum. Eşkiya dünyaya hükümdar olmuş bile, her şey onun elinde. Hukuka dayalı, insancıl çabalar vahşet ve zorbalıkla kesiliyor. İnsanların çığlıkları duyulmuyor, hükümeti anladım da muhalefet ve diğer partiler neden tepkisiz kalıyor. Mecliste konuşmakla, iki kez meydana inmekle çözülmez bu işler. Yargı ellerinde, yasama ellerinde, yürütme ellerinde, ordu ellerinde... Çok geç kalındı atı alan üsküdarı geçmiş gibi görünüyor.
O eli sopalı sallamalı gruplar polis arkasından yürüyebilen 1 kişiye 20 kişi saldıran korkak, şeref yoksunu yaratıklar...

Bu millet sevgiyle barışla eylem yaparken her türlü zulümü yapan devletine direniyorsa eli sopalılara da kapasitelerinin alamayacağı seviyede cevap vermeyi bilir.

Biz sevgiyle barışla bütünleşmiş insanlarız korku bizim içimizde yer almadı alamazda...
Asya boz kırlarında bir bebek dünyaya geldi. Bu bebeğe asya stepleri beşik oldu. Rüzgarlar şarkı söyledi ona. Yıldızlar yol gösterdi. Yağmurlar yıkadı. Bu bebek büyüdü ve ona Türkadını verdiler. Türk büyüdü kasırga oldu tayfun oldu. Türk budur. Türk tayfundur, kasırgadır, Boradır. | Mustafa Kemal Atatürk.

la şey e vaki ün mutlak bel küllün mümkin
nisi credideritis non intelligentis
Subutay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Subutay'in Mesajına Teşekkür Etti.