Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.06.13, 12:45   #11
enigma
Tam Üye

enigma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 726
Aldığı Teşekkür: 1230
Rep Derecesi : enigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bugün hayat duruyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ZeZe Mesajı göster
Ne zaferi, gözaltına alınan çocuklarımız nerede? Hala çocuklarımıza ulaşamadık, ne haldeler? Nelere maruz kalıyorlar bilen var mı? Neyin zaferi? Yaralıları hala darp edenlere ses çıkaramadıktan, doktorları ve avukatları bile göstere göstere gözaltına alırken gık diyemedikten, hala ortadan kaybolan evlatların izini bile bulamamışken neyin zaferi Allah aşkına?
80 öncesini biraz yaşayan biri olarak bu kadar büyük değişimlerde olabileceğin en azıdır yaşadıklarımız...hatta bende yaralandım gereğinden fazla gaz yedim, tabiki hesabı sonuna kadar soracağız hatta yeni gelen iktidar hesabı sulandırırsa onada hesap soracağız...

ha neden bu kadar az yaralanma ve ölüm oldu halkın sağ duyusu ve inanılmaz barışcı gösterileridir..yoksa polisin hak ve hukuğa inandığından değil biz biraz sertleşseydik neler olurdu düşünmek dahi isemiyorum..açıkcasıda onun için gerğinden fazla polis üzerimize geldi biz sertleşelim diye ..bu gösterilerin başarısı temelinde haklı bir dava ve barışçı olması tayyip in oyununu bozanda bu..