Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.06.13, 12:03   #92
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5999
Mesajlar: 25,850
Ettiği Teşekkür: 100738
Aldığı Teşekkür: 141632
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)


Haftalık Burç Yorumları

(17 Haziran - 23 Haziran)


Hafta sonunda ufak bir seyahat yapabilirsiniz. Başka yaşamları ve kültürleri görmek, biraz uzaklaşmak isteğiniz artabilir. Yabancı insanlarla yaşamlarındaki ayrıntıları paylaşmak ve yenilikleri fark etmek hoşunuza gider. Başka hayatlardan kendinize özel dersler çıkarabilirsiniz. Bu kısa uzaklaşma, yakın bir yerlere gitmek olabilir. Aklınızdaki bir sorunun cevabını, bu gidişinizde bulabilirsiniz.

21 Haziran’da sizin için en önemli detay güvenlik olacaktır. Kişisel alanlarınızda kendinizi güvende hissetmek istersiniz. Evinizi, ailenizi koruma ihtiyacınız artar. 23 Haziran’da ise kariyer evinizde gerçekleşecek Dolunay, iş yerinde bazı krizleri tetikleyebilir.

Hafta sonunda kendi işinizi kurmak veya yeni bir kariyer planına başlamak isteğiniz artabilir. Yaptığınız işin sizi mutlu etmediğine karar verip arayışa girebilirsiniz ancak çözümü bulmanız biraz uzun sürebilir. 19 Haziran ise en şanslı günlerden biri olacaktır. Güneş ve Jüpiter ile şans kapınız yüksekten açılacaktır.
Hafta ortasında duygusal konuları konuşmak için uygun zamanlar bulabilirsiniz. Ay, güçlü duyguları su yüzüne çıkararak Çarşamba günü derinleşen bir duygusallık yaşamanıza neden olabilir. Merkür ve Venüs, size hafta ortasında sorunları çözümlemek için adım atmanızı sağlayan, iletişim kurmanızı kolaylaştıran enerjilerle destekleyecektir.

Pazartesi gününe adım attığınızda Mars ve Uranüs’ün desteğini alarak, bazı sıkıntılardan çıkabilecek ve aktif enerjiler sayesinde, bazı sorunları çözebilecek olduğunuzu görürsünüz. Çarşamba günü enerjiler oldukça güçlenir ve elinize geçen fırsatları değerlendirmek için adım atabilirsiniz. Ancak hafta başından itibaren iletişimsel anlamda güçlü olup, dengeleri iyi kurmanız önemlidir.

Eğer bir anlaşma veya sözleşmeye imza atacaksanız, ayın 19’unda bu enerjiyi kullanın. 20’sinden sonra yapılacak anlaşmalarda sonradan farklı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Özel hayatınızla ilgili bazı aksamalar yaşıyorsanız, yine bu enerjileri kullanarak orta yol bulma ve sıkıntıları çözmek için harekete geçebilirsiniz.

Sizin için iletişim anlamına gelen Merkür, tüm ay boyunca hassasiyetini koruyacak olduğundan, düşüncelerinizi ifade ederken, her zaman olduğunuzdan daha özenli davranmanız gerekir. İletişimde kullanacağınız sözler, anlatmak istediklerinizi tam olarak ifade etmeyebilir, tam tersi bir etkiye sebep olabilir. Konuşmadan önce dikkatlice düşünmeli ve ne anlatmak istediğinizi önce kendi içinizde belirlemelisiniz. Böylece başkalarının yanlış anlamasını engelleyebilirsiniz.

Neptün ve Satürn’ün enerjisiyle profesyonel hayatınızda hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan sezgi ve güven duygusunu yakalayabilirsiniz. Yaratıcılığınızın ortaya çıkması, içinizdeki o huzursuz yönleri uyandırabilir. Çevrenizde dikkatini çekmek istediğiniz birileri varsa, onların bu dinamik enerji mutlaka ilgisini çekecektir.

23 Haziran’da gerçekleşecek Dolunay, sizin için rahatlatıcı bir etkiye sahip olacaktır. Güvenliğinizle ilgili kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Neptün size yeni bir kariyer yolu için destek verecektir. Ayrıca özel hayatınızda daha rahat adımlar atabilmenizi sağlayacak ve yaşamınıza bazı hediyeler getirebilecek enerjiler olduğunu da söyleyebilirim.

Manevi güvenliğinizin önemli olacağı bir haftaya adım atıyorsunuz. Sevildiğinizi, sahip çıkıldığınızı, ihanete uğramayacağınızı ve güvende olduğunu hissetmek isteğiniz oldukça yüksektir. Güneş 20 Haziran’da sizin burcunuza girdiğinde, güçlü değişimlere işaret edecektir. Kendinize olan güveninizin artacağı ve bunun dışarıdan görülebileceği bir süreç başlar.

Şans gezegeni Jüpiter ise; 25 Haziran’da size geleceğinizdeki profesyonel yaşamınızda farklı bir vizyon sunmak için destekleyecek enerjilerle geliyor ve uzun süre etkisini devam ettirecek. Bu durum sizin için geleceğe ait manzaraları görebilmeniz ve umudunuzu yüksek tutmanız açısından önem taşıyacaktır. Artık biraz daha yüksekten uçabileceğinizi fark edersiniz.

Bu hafta, yılın en şanslı günü olan 19 Haziran enerjisini kullanabilirsiniz. Doğru zamanda doğru yerde olmak dedikleri işte bugün olabileceklerdir. Bir atılımda bulunabilir, bir anlaşma yapabilir veya başarılı bir olayın ilk haberini alabilirsiniz.


21 Haziran’da güneş’in Yengeç burcuna girmesi, sizin burcunuzda bir iç yolculuğun işaretidir. Alışılmadık bu içe dönüş, maneviyatınızı güçlendirici ve inançlarınıza tutunarak ve duygularınıza sahip çıkarak, kendinizi bir süre bu manevi huzurda yenileştirmeyi istemenizi sağlayabilir. Bilgelik ve yardımseverlik sizin için artan değerler olabilir.

19 Haziran’da şans kapılarının açıldığını söylemek mümkündür. 11.evinizde oluşacak bu şanslı enerji, bağlantılar kurmanızı, ilham gücünüzü yükselterek yeni atılımlarda bulunmanızı sağlar. Fazla yorulmadan keyifle yapabileceğiniz işler ortaya çıkarır. Bir hayır kurumunda gönüllü çalışmaya başlayabilirsiniz. Ruhunuza ve kalbinize iyi geleceğini hissedersiniz.

Eğer bir sözleşmeyi imzalamak, bir anlaşma yapmak gibi planlarınız varsa, 19 Haziran tarihini kaçırmayın derim. Bu enerjiler sizi destekleyecektir. Ayrıca romantik günler geçirebileceğiniz bir hafta sonu da sizi bekliyor.Bu hafta arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. İyi tavsiyeler ve olumlu tavırlar ile kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Merkür ve Yengeç etkinliği, kişisel olaylarda iletişimin hassaslaşacağını, tek başınıza kalmaktan endişe duyacağınızı ve başkalarının sizin için önemli olacağını gösteriyor.

Haftanın en şanslı günleri arasında 17-18-19 haziran yer alıyor. İş anlaşmalarınızı, sözleşmelerinizi, toplantılarınızı bugünlerde yapabilirsiniz. Enerjisi yüksek günler, sizi olumlu açıdan destekleyerek, olayların istediğiniz biçimde oluşmasına katkı sağlayacaktır.

Romantik konularda eski sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Tutumunuzu değiştirerek, kişisel konuları çözmeye karar verebilirsiniz. Güneş yengeç enerjisi ortak, dost, iş arkadaşı veya potansiyel sevgili gibi kişilerle aranızda bulunan duygusal karmaşanın çözümü için destek verecektir.

21 Haziran’dan itibaren daha fazla sorumluluk yüklenmeniz gerekebilir. Ancak bu sorumluluklar bir yandan kariyer planlarınızı da destekleyicidir. Dolunay 23 Haziran’da size hedeflerinizi takip etmeniz ve gereken düzen ve disiplini sağlayabilmeniz için akıllıca bir organizasyon yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bir ev kiralamak, satmak, gayrimenkulle ilgili konuşmalar yapmak, bu hafta gündeminizi meşgul edebilecek konular arasında yer alabilir. 19 Haziran tarihinde bazı müjdeli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İyi şansın etrafınızı saracağı bugünde, size olumlu gelişmelerin haberi gelebilir.

Ayrıca tatil planları yapmak, kısa bir yere seyahat etmek ve sevdiklerinizle bir arada olmak için hafta sonunu değerlendirebilirsiniz. Gelişmeler bu hafta sizin yüzünüzü güldürebilir çünkü beklenmedik haberlerle farklı avantajlar elde edebilirsiniz.Bu hafta mesleki açıdan sizinle ilgisi olan alanlarda farklı eğitimler almak ilginizi çekebilir. Daha geniş bilgilerle kariyer planınızda bir farklılık yaratmak isteyebilirsiniz. Bakış açınızı değiştirerek, kariyer planınızda bir sıçrama yapmak için daha akılcı kararlar alıp, yeni yöntemler denemek isteyebilirsiniz.

23 Haziran’da gerçekleşecek Dolunay, ciddi konular üzerinde düşünmenizi sağlar. Ancak iyimserliğinizi koruyarak, olayların eğlenceli yanlarını görebilecek yeteneğin vardır. 17-18-19 haziran günleri haftanın en parlak ve şanslı günleri olarak değerlendirilebilir. Güneş kariyer evinizde, dokunduğu her şeyi genişleterek, değişik gelişmeler yaratabilir.

Eğer bir ameliyat, diş tedavisi gibi durumlar varsa, 19 Haziran günü bu düzenlemeleri yapabilirsiniz. Özellikle kemikle ilgili bir tedavide, iyileştirici etkisi olacaktır. Son zamanlarda bazı olayları çok zorladığınızı fark ederseniz, bu hafta biraz akışına bırakmayı deneyin. Enerjinin yolunu bazen kendiniz de tıkıyor olabilirsiniz.Uzun süredir uzayıp giden sorunları çözmek için 17 Haziran tarihinde adım atabilirsiniz. Açık fikirliliğiniz ile verimliliği birleştirerek, size güzel bir adım atma şansı verecek enerjilere sahipsiniz. 19 Haziran tarihi ise ortaklar, iş ilişkileri açısından size canlılık verecektir. Bu tarihte profesyonel işlerinizle ilgili harekete geçebilir ve elinizdeki fikirleri sunabilirsiniz.

23 Haziran’da yaşanacak Dolunay, size para kaynakları konusunda yeni bir dönüm noktası yaratabilir. Ekonomik düzelmelerde kendinize yeni bir yön belirlemeniz gerekebilir. Yeteneklerinizi ortaya çıkararak, farklı bir para kazanma alanı ve harcama düzeni oluşturmanızı sağlayabilir.

17-19 Haziran basın, yayın, akademik gelişim, kariyer, eğitim açısından sizin için oldukça verimli enerjilere sahiptir. Bugünlerde şansınızı iyi değerlendirerek, yurt içinde ve dışında pek çok yerle temasa geçebilirsiniz. Hukuksal konularda adım atmanız gerekiyorsa, yine bugünleri kullanabilirsiniz.

Bu hafta işle ilgili gelişmeler, sizi zaman zaman ikileme sürükleyebilir. Ancak 20 Haziran’da ilişkiler üzerinde daha güven dolu hareket etmeniz mümkün olacaktır. İnisiyatif kullanmanız gereken zamanlarda, şefkatle hareket edebilirsiniz. İlişkiler üzerine ışığıyla doğacak Güneş, ziyaretlerin de birebir iletişimin işaretçisidir.

19 Haziran ise, şanslı günlerden biri olarak gündeminizdeki yerini koruyacaktır. Gülümseyerek birbirine adım atmaya hazır insanlarla bir araya gelerek, enerjiyi paylaşabilirsiniz. Bir yenileşme, iyileşme ve sosyal çevrenizde değişim hareketi anlamına gelecek bu enerji, gelecekle ilgili planlar yapmak konusunda sizi destekleyecektir.

Hayatınıza özel insanları çekebilir veya birlikte olduğunuz kişiyle artık bir gelecek için adım atmaya karar verebilirsiniz. Sıkıntıları çözmek ve ilişkilerde iyileşme sağlamak için, bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

İki güçlü gezegenle enerjiniz ve coşkunuz ateşleniyor. 17 Haziran’da Uranüs ve Mars etkisiyle yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Yaratıcılığınızın artacağı bugünlerde heyecanınız da yükselecektir. Taze başlangıçlar, yenilikler için iyi bir haftadasınız.

Kariyeriniz söz konusu olduğunda bu hafta size para getirecek önemli projelerin ilk hazırlıklarını yapabilirsiniz. Başarı, şöhret ve para gibi önemli değerleri elde etmenizi sağlayacak girişimlerin ilk seslerini bu hafta duyabilirsiniz. Ayrıca eski patronunuzun sizinle çalışmak istediğini veya eskiden gelen birinin sizinle iletişime geçmek istediğini öğrenebilirsiniz.

23 Haziran tarihinde Dolunay yüzünden biraz yorgun hissedebilirsiniz ancak huzurlu bir hafta sonu dinlenmesi yaşayarak enerji toplayacaksınız. Hafta sonu eğlence ve keyifli zaman geçirmek için iyi olacaktır.


Jüpiter geniş rüyalar görmenizi sağlayan, umut verici etkisiyle sizi hafta içinde destekleyerek iyimserliğinizi ve duygularınızı yükseltecek enerjilere sahiptir. Romantizm ve sanat alanında sizi farklı fanteziler ile çevreleyerek, moralinizi yükseltecektir.

17-18-19 Haziran tarihlerinde işinize yeni eklemeler yapabilirsiniz. İkinci bir iş, ek bir part-time kaynak gibi gelişmeler olabilir. Yetenekleriniz sayesinde kendinize farklı iş alanlarında yer edinme imkanı bulabilirsiniz.

19 Haziran ise şanslı bir gün olarak sizin açınızdan gelişmeler sağlayabilir. Yeni bir iş alabilir, yeni sözleşme yapabilir veya yeni bir anlaşmayı imzalayabilirsiniz. Eğer evinizle ilgili bir sıkıntınız varsa, taşınmak istiyorsanız, bugünü değerlendirebilir veya evinizde değişiklikler yapabilirsiniz.
Astrolog Neşe Erden

__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
5 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.