Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.06.13, 23:58   #42
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Ailenize Kabul Ettiremeyeceğiniz Meslekler

Araba yarışcısı desem nerede sende o yetenek diyebilirlerdi ama diğer kısımlara karışmazlardı kesinlikle.
Sadece ressm olmaya kalksam açlıktan ölebilirdi ah tabi birde müzisyen sıfır yetenekle onlar olunmuyor çünkü.Sonuçta ne istediysem olmama izin verdiler o yüzden bence yanlış bir bakış açısı diyebilirim.Sonuçta bazıları yetenekle ilgili birde yapacağın işi sevmekle neden engellesinlerki.Sanırım bu seçimlerle ilgili düşünceler eskilere uygun olurmuş.
Örneğin masör dediğiniz FTR dalı ile ilgili bir alan bunun kursuna gidende çok okulunu gidende üstelikte parasal açıdan süper getirisi olan bir meslek hele bu dönemde insanlar bel,ayak,kafa kol bacak incitip durdukları ayrıca strese bağlı acılar çektikleri için

Eğitim sistemi vahim olsada insan bir şeyi çok istiyorsa azmin önünde hiç bir şey duramaz ben ona inaniyorum.Tek istediğim alandı ve başka hiç bir alanda tercihte bulunmadım.İdealim neyse hedefimde o olmalı.