Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.06.13, 10:47   #3
eko67
Üye

eko67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 16
Ettiği Teşekkür: 252
Aldığı Teşekkür: 436
Rep Derecesi : eko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
eko67 - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Başbakan 'cinsi münasebet mevzularına' dönüş yaptı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi No Pasaran Mesajı göster
Öte yandan, ailenin tarihi ile insanlığın tarihini eş kılan Başbakan'ın, tipik bir AKP'li cehaleti örneği sergilediği gözlerden kaçmadı.
Öncelikle paylaşım için emeğine sağlık Pasaran kardeşim.
Bilmiyorum buraya üye olduğum ilk zamanlar da hakkımda bilgi yazdımmı, yazdımsada yine yazayım, benim açık sözlü ve dobra dobra konuştuğumu ve kamyoncu olduğumu eski (üyeler) dostlarım bilirler.
Eğri oturalım doğru konuşalım, ben siyaseti sevmem, sevmediğim için siyasete de aklım ermez ve herhangi bir parti ye bağlı yani taraftarı + herhangi bir tarikata da bağlı değilim,
bazen tv de haberleri izlerken gördüğüm görüntülerden dolayı adeta sinir krizi geçiriyorum, hele hele bir siyasetci varki hiç sormayın bütün cinleri tepeme topluyor.
Arkadaşlar, dostlar, dedimya ben kamyoncuyum, yıllar önce karayolunda giderken önümdeki kamyon veya tır ı sollamak için kilometrelerce yol alırdım, peki şimdi bütün yollar duble karşıdan gelen yok çak sol sinyali vınnn, tam sen sollama yaparken bazı kalasların sinyal vermeden önüne fırlamasıda cabası tabi.
Ve, ben 1988 de hiç borçsuz kamyon aldım, bağkur primleri, katmadeğer vergisi, gelir vergisi, gider vergisi, sanki depremi ben yapmışım gibi birde deprem vergisi, onun vergisi, bunun vergisi derken günden güne eridim bittiiim en nihayet kamyonumun ömrü bitti oda hurdaya gitti derken devletin hurdalığına değil tabi, peki kamyon gitti borçlar bittimi? ne bitmesi yaff daha bağkur borcumu bitiripte emekli dahi olamadım
ben emekli olamadım ama bu borçlarımı ödeyebilmem için devlet ne yasalar çıkarttı, bu yasaların çıkmasıyla benim gibi gırtlağına kadar borçlu olan esnaf bu yasalardan faydalandı birçok arkadaşım, meslektaşım emekli oldu, peki kimin sayesinde?

Yaşım 55 Allaha şükür sağlığım sıhatim yerinde ve bugüne kadar hastaneye düşüp yatmadım, yıllar önce sabahın ayazında hastahane kapılarında kuyrukta bekleyen leriniz veya yakınlarınız oldumu? (inşallah olmamıştır)
peki arkadaşlar, şimdi oturduğunuz yerden, hastaneden randevu alıp rahat rahat muayene olabiliyormusunuz, tabiki evet, 65 yaş üstü hastalarınızı sıra beklemeden muayene yaptırabiliyormusunuz? tabiki evet demi? ya, 18 yaş altı çocuklarınızı?
benim allah uzun ömür versin, başımdan eksik etmesin 90 yaşında annem var, hastaneye götürdüğüm zaman sıra beklemediğim gibi doktordan hürmet görüyor, peki arkadaşlar bunlar kimin sayesinde oldu???

Bakın dostlar, arkadaşlar tekrar ve yeminle söylüyorum, parti tutmam, siyaseti sevmem, kısacası; yiğidi öldürürüm ama hakkını yemem...

Sevgi ve saygılarımla!...

eko67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz eko67'in Mesajına Teşekkür Etti.