Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.06.13, 02:10   #20
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161534
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: İşte O Polislerin Okuduğu Kitaplar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 33 Kurşun Mesajı göster
Bi yavaş gelsen...

insan espiriyle ciddiyeti bir ayırır demi...

Yerim yanlısını yönlüsünü, yıllardır çalıştığın bir kurum netice itibariyle...İnsana çocuk muamelesi yapma lütfen...Ne bu öfke bunuda anlamış değilim...keyfimiz gıcırken iki espiri yapalım dedik, içine ettin...

Hayır benim yazdıklarım niye böyle hazımsızlık yaratıyor onuda anlamış değilim...

Şaka veya gerçek fikirlerimizi yazarken desdurmu alacağız...

Valla bunun şakası ciddiyeti yok. İlk kez yazılmış şeyler değil. Bu belki yüzüncü bile olabilir..

Gezi Parkı Direnişi konusunda sürekli bir karşı koyma, eleştiri var.. Bana yavaş gel diyorsun ama, bir de kendi yazdığına bak..

"Yerim" gibi kelimeler, ifadeler de neyin nesi? Herhangi bir kişinin çalıştığı kurum, yaptığı iş, kimseye ilgilendirmez, ilgilendirmiyor da. Burada yönetici arkadaşlar hariç benim ne iş yaptığımı bilen pek az kişidir. Bunu sürekli dile getirmenin anlamı nedir? Kime ne?

Bir benim mesajıma bak, bir de kendi yazdığına.

Destur isteyen nerede oldu? Ne yazarsan onun yanıtını alırsın. Yanıtsız kalacağını mı sanıyorsun? Doğru yazdıysan, doğru dürüst de yanıt verirsin olur biter...

Bazı kelimeleri de sana hiç yakıştıramadım, bilesin...

Burası hiç bir kurum veya kuruluşa bağlı bir site değil.. Her türlü meslek grubundan ve yaştan katılımcıların olduğunu da gözardı etmeyelim..

Nedirmiş bu öfke.. Pes.. Şimdi ben sana ciddi ciddi soruyorum. Sen uzayda mı yaşıyorsun? Hiç mi görüntüleri izlemezsin.. Ne izliyorsun sen kuzum?

İlgili konularda değindim. İnsanlık dışı davranşılarda bulanan o polislerin canı cehenneme.. Zaten bağlı bulunduğu kurumları da arkasında duramadı, haklarında işlem yapıyor.. Sen neyi koruma peşindesin bunu açık seçik söyle ki, anlayabilelim..

Hazımsızlık mı? Ne biçim ifade biçimi bu? Ayıp, ayıp.. Beyaza kara dersen, sert bir şekilde yanıt alman muhtemel..

"İnsanlar düşüncelerini daha düzgün kelimelerle ifade edebilir.
"

Uslüba dikkat edilmez ise, aynı dilden yanıt verilebileceği de akıldan çıkarılmaması lazım...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.