Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.06.13, 03:04   #40
33 Kurşun
Tam Üye

33 Kurşun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 8
Ettiği Teşekkür: 458
Aldığı Teşekkür: 994
Rep Derecesi : 33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İşte O Polislerin Okuduğu Kitaplar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Pek iyide, söyle bakalim nasil kullanbilinir?.

Ana avrat birakmayan zihniyet, gözlerini yatak odalarina biledikmis sapiklar nasil kullanabileceklerini merak ediyorum.

Bunlarin sadece Din sömürüsü yapipta, Telde ayi oynattiklari, Kömürcü muhtaccilara kadar gitti.

Sayet Askeri ayliklar yerinde olupta, bu Hükümet tarafindan kisitlanmamis olsaydi, Kömüre karsi oy bile alamiyacakti!.

Askeri ücrete ayar yapmaya biliyorlarda, su Benzin hirsizligini nasil belgeliyorlar?.

40.000 TL, Mazot veya Benzin Faturasini bunlar gecirmedimi?.

Bu kadar faturaya karsi, O kadar Araba kullanmasi lazimki, burada birak Devlet islerinle ugrasabilsin, S*cmaya bile vakit bulamamalari lazim!.

Yani bular simdi Masa altinami süpürüldü?, iste buna Hirsizlik, Soytarilik derler.

Hoca sifatinla olsa bile, Hirsiz, ve Soytari, Sapik, hep ayni kalir benim icin!.

Herşeyi birbirine karıştırıyoruz... Konuları kişiselleştiriyoruz...

Banane kardeşim bunlardan, bana niye soruyorsun, milletin malını kim çalıyorsa zehir zıkkım olsun...

Bir an için gözbebeklerinde raksedecek herhangi bir yabancı hayal, o zaman bu rüya bir kabusa döner ve bir uçurumun kıyısında uyanırsın. Cemil Meriç

33 Kurşun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
33 Kurşun'in Mesajına Teşekkür Etti