Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.06.13, 03:32   #54
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: İşte O Polislerin Okuduğu Kitaplar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Bu bir savaş değil. Hadi savaş diyelim. Her emir uygulanmaz, hele insanlık dışı davranışlarda kimsenin bulunmaya hakkı yok..

* * *

Yukarıdaki mesajımda insanlık dışı davranış ile ilgili videoyu anlattıydım... Böyle bir emri hiç bir insan veremez, bu mümkün değil... Bu davranış anca anca o polisin vatandaşı düşman olarak görmesinden kaynaklanır..

İşin özeti bu...

Hala anlamayan var ise, doktora gitsin. Daha diyecek birşey yok..

* * *

Yanlışı savunan, yanlışı yapan kadar sorumlu olur..!

öyle diyorsan öyledir fikri sabitle fazla inatlaşmak kişinin kendisine zarardır çünkü karşıdakinin ne söylediğini anlamaya çalışmak yerine katı bir bakış açısı sunar.İyi geceler.

Pardon cümlem bitmemiş ben buraya ilk geldiğimde insanların içinden geleni söyleyebildiği özgürce konuşabildiği bir yer olarak görmüş çok beğenmiştim sanırım yanılmışım en iyisi bu yanılgımı düzeltmek için doktora gideyim ama aynayı birde kendisine çevirmesi gerekenlerde var unutmadan söyleyeyim.