Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.06.13, 03:51   #56
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: İşte O Polislerin Okuduğu Kitaplar

Alıntı:
Ben ne anlatıyorum peki..
Birşey anlatmıyorsun ki, savunmacı gibi ve saldırganca konuşmaktan başka.

Bir mesajında da demişsin ki,eylemcilerin hiç hatası yok mu ?

Yok, sıfır hatalı onlar ! Uykuları sırasında çadırları yakılan, canlarını zor kurtaran onlardı, sen değildin !

İnsanlıktan çıkma polislerin attığı gaz fişekleri yüzünden tek gözlü kalan da sen değilsin !

Tomanın çok yakından sıktığı şiddetli tazyikli suyun, yere çarptırıp beyin travması geçiren kafa da senin değil !

...............................................

Taraf tutuyorsun ve tuttuğunun farkında değilsin. Diyorsun ki, iyi polis de var kötüsü de var. Biz de diyoruz ki, 1 ay içerisindeki olaylarda izlediğimiz polisler kötü polisler. Sen hala da buna karşı çıkıyorsun.

Polis teşkilatına artık cemaat girdi ! Bu böyle biline. Özgür, düşüncelerini eylemlerle dile getiren topluluğa ve kişilere, Atatürkçü olduğu, laik olduğu belli olan kişilere bu kadar kötü muameleyi cemaatciler yapar ! Ellerinde çivi çakılmış sopalarla gezenleri biliyorsun değil mi ? Sence sivil polis mi onlar ? Tabi ki de bazıları değil. Cemaatten laik ve Atatürkçüler düşmanı seçilmiş yaratıkları sokaklara saldılar. Kimin saldığı da belli !

Polis teşkilatından emekli olduğunu söyledin, ne kadar emekli olursan ol, toplumsal olaylara taraf tutmadan objektif bir şekilde bakabilmen lazım. Real gibi.

Resimdekiler şov yapıyor. Hatta belki de konudaki resimde bulunan polislerin hiçbiri geçtiğimiz günler boyu olan olaylara hiç karışmamış da olabilir. Bunu ne sen ne biz bilemeyiz.

Ama 31 mayıstan beri olaylara karışan polisler iyi polisler değil, özellikle bu halkın polisleri değil. Aramızdan çıkmış olamazlar.

Alıntı:
Yıllardır Terörcülük yaptım neyin ne olduğunu iyi kötü bilirim...örgüt yapısını ve eylemselliğini de...
Haklarını arayan, yasal olarak eylem yapmaya hakkı olan insanlara üstü kapalı olarak '' terörist '' der gibi gördüm seni !

Bizler sivil olduğumuz halde, kimlerin örgütsel eylemciliğe yatkın olduğunu biliyoruz, Gezi Parkı direnişciliğinden başlayıp, ulusal birliğe dönüşmüş olan bu '' yetti gariiii '' durumunu fırsat bilen pkk terör yandaşları, dinci yobazlar ve Tayyip seviciler çarpıtıyorlar. Haliyle de bu çarpıtan kesimler polisi savunuyor ! Vatanseverleri de terörist gibi görüyor !

Bir de ben emir vermem, sen emir almaya alışmışsan bilemeyeceğim orasını.

Artı bir de saygı seviyemi korumaya çalışıyorum, bir emekli olduğun için, bu demektir ki yaş olarak benden büyüksün. Ama küçüklerinle veya emekli bir polis olarak , insanlarla medeni seviyede , medeni kelimelerle konuşmazsan ; aynı karşılığı alırsın. O zaman da kusura bakmayacaksın, kızmayacaksın.
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.