Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.06.13, 03:56   #57
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: İşte O Polislerin Okuduğu Kitaplar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Evet ben öyle diyorsam öyledir. Buna emin ol.

Doğru heryerde söylenilmeyeceğini bilirim.. Bazı şeyler de ben de kalsın.

O çevik kuvvet polislerine hitaben, Başbakan'ın neden ısrarla "Benim polisim" dediğini de irdeleyin.. O sözler boşuna söylenilmiyor. Önündeki yazılı metin, bir iki dakikada hazırlanmış metinler değil. Her cümlenin bir manası var.

* * *

Alıntı yaptığın mesajımın ilk paragrafı senin yazdığına yanıt idi.

Fikri sabit de olduk bir anda.

Yazılanlara bakılınca, kimin fikri sabit olduğu aslında açıkça görülüyor.

Yineliyorum, bilmeyen de bilgilensin. Savaş halinde olunsa bile; o tür davranışlarda bulunanlar, insanlık suçunu işlemiş olurlar.

Anlaşıldı mı? Bunun "amir emri" ile hiçbir ilgisi de yoktur..

o adamlar o anda ki psikolojisi savaş psikolojisi.Ben doğrular demedim zaten polis devletiyiz dedim üsteliksonuçta suç birazda bizim .Neden sustuk? neden haklar tek tek elimizden alınırken tepki göstermedik? Refandum ayağına cahil halka eveti bastırdıklarında adaleti elimizden aldıklarında neden tepki göstermedik ki özgürlüğümüzü o an kaybettik. Neden suçsuz insanlar gösterme delillerlle içeri alınırken ortam toz pembe sessizlik içindeydi?
Suç bizde de var,alıştırdık susmaya,susmayınca savaş var sandılar
insanlık suçu zaten işlendii,ama eminim içlerinde hepsi bu kadar korkunç değildi,yoksa durduk yerde kızı dövenleride gördük,eline güç geçtiği için arabasına çarpanı öldüren poliste yani sırf bu olaylar sırasında da değil.
Kabahat onlara bu gücü verenlerde...esas dövülmesi gereken bağçı bence gerisi zaten hikaye,nasılsa bağcı gidince bağ yeniden düzenlenir gönlünüzce